Hľadáme údržbárov a elektrikárov výrobných strojov v Kostolných Kračanoch!

Miesto práce
Dunajská Streda
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Do potravinárskeho priemyslu hľadáme údržbárov a elektrikárov výrobných strojov.

Ponúkame:
Základná mzda: 1300€
Príplatky podľa zákonníka práce

Pracovná náplň:
- oprava a údržba mechanických strojov a elektrických zariadení
- analýza príčin porúch
- evidencia servisných záznamov
- monitorovanie výkonu zariadenia, procesov
- proaktívne podieľanie sa na zvýšení spoľahlivosti zariadení
- práca v 3 zmennej prevádzke

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požadujeme

- technické myslenie
- zodpovednosť
- elektrotechnické osvedčenie min. §21
- skúsenosť s opravami a údržbou strojov a zariadení - vítaná
- ochota pracovať na zmeny

Benefity

- Medzinárodné pracovné prostredie
- Vzdelávacie a rozvojové príležitosti
- Stravovanie zadarmo
- Doprava zabezpečená
- Zadarmo nápoje na pracovisku
- Firemné produkty na mesačnej báze zadarmo
- Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa
- Referal program

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4357340  Posting date: 16.6.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac