IT teamleader pre nový IT projekt

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 700 - 4 000 EUR/mesiac2700 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre Švajčiarskeho klienta a svetového lídra pôsobiaceho v segmente poisťovníctva hľadáme IT Tímlídra, ktorý bude zodpovedať za 10-12 ľudí v rámci dlhodobého projektu.

Náplň práce:

- manažment a koordinácia tímu, a úloh v tíme
- práca na projekte v rámci digitalizácie a cloud riešení: pomoc s návrhom architektúry (AWS, Terraform)
- návrh stratégie a ďalších postupov
- zabezpečenie automatizácie a integrácie už vyvinutývh procesov
- podpora v oblasti Security, Risk manažment

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- skúsenosť s vedením IT tímu
- základné vedomosti v oblastiach Risk manažent, Security
- skúsenosť na pracovnej pozícii Cloud inžinier/špecialista/architekt/a pod., alebo skúsenosť s prácou na Cloudových riešeniach
- komunikatívna znalosť anglického jazyka

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3867230  Posting date: 10.2.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 2 700 - 4 000 EUR/mesiac2700 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)