Finančný kontrolór pre HR projekty

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1500 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Hľadáme skúseného človeka na pozíciu Kontrolóra pre projekty na oddelení Ľudských zdrojov.
Hlavná náplň práce:

Celková zodpovednosť za controlling HR
Samostatné navrhovanie, vypracovanie a vedenie zlepšovacích projektov týkajúcich sa mzdového systému, hodnotenia zamestnancov, sociálnych benefitov pre zamestnancov
Práca s programom Excel – vzorce, filtre, kontingenčné tabuľky, podmienky, makrá –výhodou
Detailné kontrolovanie správnosti údajov v systéme SAP
Benchmarking vybraných ukazovateľov
Príprava prezentácií a komunikácia so zamestnancami
Komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledújúce požiadavky:
Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania (Financie, HR)
Skúsenosti s vedením projektov
Skúsenosti s oddelením Financií/HR
Práca v programe Excel - ovládanie funkcií -if, sum, vlookup/hlookup, kontingenčné tabuľky, filtre. Makrá sú výhodou
Skúsenosti s prezentovaním
Výborné komunikačné zručnosti
Anglický jazyk - B2 úroveň - denné používanie slovom aj písmom
Analytické myslenie
Dôraz na detail
Samostatnosť
Zodpovednosť

Benefity

13. a 14. plat
motivačné ohodnotenie
ročný bonus

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo
ID: 3357918  Posting date: 10.4.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 - 1500 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny