Budujeme nové R&D oddelenie! Hľadáme Inžiniera kvality vývoja

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiac________________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Foxconn Slovakia patrí k významným výrobcom spotrebnej elektroniky v Európe v kategórii audio-vizuálnych produktov. Za účelom rozšírenia portfólia našej spoločnosti budujeme úplne nové R&D oddelenie.

 Pridajte sa k našim kolegom a získajte možnosť spolu s nami tvoriť budúcnosť.

Aktuálne hľadáme kolegu na pozíciu Inžinier kvality vývoja.

Na tejto pozícií Vás čaká:

  • Zabezpečenie a overovanie zhody dizajnu produktu a dosiahnutých parametrov so špeficikáciami od zákazníka a s platnými technickými štandardami
  • Plánovanie a riadenie procesu design review (revízia kvality dizajnu)
  • Výkon meraní a testov podľa plánu design review, reportovanie a dokumentovanie odchýlok
  • Dohľad na priebeh vývoja produktu v jednotlivýh etapách, poukazovanie na odchýlky od plánu a ich reporting R&D lídrovi
  • Technická analýza, vedenie a realizácia D-FMEA
  • Tvorba technických reportov, riadenie dokumentácie
  • Plnenie normy ochrany zdravia a životného prostredia EÚ a SR pre nový produkt

Zároveň sa budete môcť podieľať na:

  • Riadení procesov a dokumentov pre ISO9001 a IATF16949 alebo pre iné technické a kvalitatívne štandardy vyplývajúce z požiadaviek zákazníka
  • Procesoch D4M/DFA, spoľahlivosti produktu

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Práca na flexibilnú pracovnú dobu
  • Sick day
  • Závodné stravovanie za 1,10€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia až do výšky 300€

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalosť slovenského jazyka na úrovni B2
  • § 22 elektrotechnická vyhláška
  • Analytické zručnosti
  • Skúsenosti s tvorbou reportingu
  • PC zručnosti na pokročilej úrovni ( Windows, MS-Office...)
  • Kreativita
  • Schopnosť pracovať samostatne a rozvíjať svoje znalosti samoštúdiom
  • Dobrá znalosť normy ISO9001:2015 a auditového procesu ISO9001
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Znalosti a skúsenosti s meraním elektrotechnických a optických veličín
  • Silné zručnosti v tvorbe technickej dokumentácie

Výhodou sú tieto zručnosti a znalosti:

  • Skúsenosť s IATF16949
  • Skúsenosť s elektrotechnickou výrobou
  • Znalosti problematiky EMC a testov spoľahlivosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 4019943  Posting date: 13.1.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac