Mechanik technických prostriedkov fyzickej ochrany

Miesto práce
Atómové Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Vykonáva prevádzkovú údržbu technických systémov fyzickej ochrany.
Vykonáva plánovanú údržbu a neplánovanú údržbu pri poruchách.
Zaisťuje odstránenie zistených závad na zverených zariadeniach.
Vedie záznamy o stave zariadenia, skúškách, revíziách, všetkých manipuláciách a pod.
Vykonáva pohotovostnú službu pre zabezpečenie chodu prevádzky zariadení FO.
Spolupracuje so servisnými organizáciami v rozsahu svojej zodovednosti pri servise a opravách zariadení technických prostriedkov fyzickej ochrany.
Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP.

Čo ponúkame

zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
profesiový rast a tréningové programy
zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 2625759  Dátum zverejnenia: 29.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda