Špecialista inžinieringu

Miesto práce
SE
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.08.2016
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Príprava a riadenie portfólia investičných projektov (IPR), prípadne jednotlivého projektu:
  • Príprava, posudzovanie a realizácia IPR.
  • Kontrola čerpania rozpočtových nákladov IPR.
  • Príprava kolaudačného rozhodnutia.
  • Odovzdanie IPR.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu SE, a.s., Vodné elektrárne, závod, HR Business Partnering pre KE, Soblahovská 2, 911 69 Trenčín, alebo e-mailom na kontaktnú osobu do 30.06.2016.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá pracovnej pozície. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 2612396  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle platných interných mzdových predpisov a PKZ