Koordinátor projektu MO34 - Jadrová časť

Miesto práce
3. a 4. blok Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zodpovedá za aplikáciu pravidiel politiky bezpečnosti SE, a.s.na konkrétne podmienky závodu a za kontrolu jej dodržiavania
  • Zodpovedá za metodické riadenie bezpečnosti na NI v oblastiach BOZP a OPP
  • Zodpovedá za uplatňovanie princípov OHSAS 18001 v systéme riadenia bezpečnosti na NI a zabezpečenie kontroly jeho efektívnosti
  • Participuje na koordinačných poradách dodávateľov s ich subdodávateľmi, kde zaisťuje a monitoruje postupovanie informácií a rozhodnutí prijatých vedením spoločnosti v oblasti BOZP a OPP
  • Monitorovanie postupu informácií od vedenia na jednotlivých robotníkov na stavbe
  • Implementovanie Integrovanej politiky spoločnosti (v oblasti bezpečnosti), SE, a.s. a príslušnej legislatívy v dokumentácii a činnostiach SE-MO34
  • Riadenie vyšetrovania nežiaducich udalostí týkajúcich sa zamestnancov SE na pracoviskách MO34 a vypracovanie analýz koreňových príčin
  • Komunikovanie s koordinátorom bezpečnosti, oblastnými bezpečnostnými technikmi a koordinátormi jednotlivých zón priebežne ohľadom kontrol, preventívnych opatrení a v rámci ich metodického riadenia

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 2281355  Dátum zverejnenia: 8.10.2015