Špecialista koordinácie programu spoľahlivosti ľudského činiteľa

Miesto práce
AE Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Spolupracuje s odbornými pracovníkmi útvarov SE, a.s. v oblasti zlepšenia programu spoľahlivosti ľudského činiteľa (PSĽČ )
  • Koordinuje činnosť útvarových koordinátorov ľudského činiteľa v EMO
  • Odborne zastupuje EMO v oblasti PSLČ počas hodnotiacich misií, auditov a inšpekcií
  • Zodpovedá a je odborným garantom rozvoja v oblasti PSLČ, Kultúry bezpečnosti (KB) a Modelu hodnôt a správania v EMO
  • Spolupracuje s odbornými útvarmi pre prípravu a výcvik personálu EMO
  • Vypracováva a udržiava dokumenty pre oblasť PSLČ v EMO
  • Plní si povinnosti vyplývajúce z riadiacej dokumentácie pre PSĽČ, Výbor spoľahlivosti nápravy a prevencie (VSNaP), Mimoriadnu poruchovú komisiu ľudského činiteľa (MPK ĽČ) a Výbor spoľahlivosti ľudského činiteľa závodu
  • Analyzuje ľudský činiteľ, vypracováva správy a navrhuje opatrenia
  • Vypracováva hodnotiace správy PSĽČ a navrhuje opatrenia
  • Navrhuje využitie skúseností , z externej spätnej väzby v oblasti PSĽČ v EMO
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, PO a ŽP
  • Plní pokyny nadriadeného v súlade s dohodnutým druhom práce v Pracovnej zmluve a v súlade s internou dokumentáciou ISM

Čo ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť získať medzinárodnú skúsenosť v multikulturálnej
spoločnosti
  • vzdelávacie programy, podpora jazykového vzdelávania
  • zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite prosím štrukturovaný životopis na adresu Slovenské elektrárne,a.s. Atómové elektrárne Mochovce, útvar ľudských zdrojov alebo e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 2228472  Dátum zverejnenia: 19.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda