Technik digitalizácie dokumentácie ( zastupovanie počas PN , cca 3 mesiace)

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Tvorba a aktualizácia operatívnych schém v stanovenej forme v prostredí aplikácie AutoCAD na úrovni programátora.
  • Evidencia, ukladanie, vydávanie , poskytovanie a vyraďovanie technickej dokumentácie .
  • Zabezpečenie požadovaného počtu riadených a neriadených kópií technickej dokumentácie.
  • Evidencia technickej dokumentácie a aktualizácia údajov v aplikácii DATD.
  • Príprava a poskytovanie technickej dokumentácie ku GO reaktorových blokov podľa požiadaviek odborných útvarov.

Čo ponúkame

Skúsenosti medzinárodnej firmy.
Odborný profesiový rast.
Zaujímavý sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú ( zastupovanie počas PN cca 3 mesiace ).
Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na adresu Slovenské elektrárne,a.s. Atómové elektrárne Mochovce, útvar ľudských zdrojov alebo e-mailom na kontaktnú osobu.
ID: 2092304  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou