Stavebný dozor - stavebné objekty

Miesto práce
Nitriansky kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečiť dozor a koordináciu nad činnosťami výstavby a montáže konštrukcií a NI a CI časti na 3. a 4. bloku JE Mochovce s cieľom zaistiť realizáciu predmetných stavebných dodávok pre objekty zariadenia staveniska MO34 v požadovanom rozsahu a kvalite, v súlade s príslušnými technickými a legislatívnymi požiadavkami a cieľmi projektu
  • Zodpovednosť za pravidelnú kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
  • Zodpovednosť za realizáciu prác dodávateľov NI časti na stavbe v súlade s POV , harmonogramom výstavby
  • Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou stavby časti POV, platnej legislatívy SR
  • Spolupráca s pracovníkmi zhotoviteľa pri vykonávaní opatrení na odvrátenie alebo obmedzenie škôd, pri ohrození zdravia alebo majetku na stavbe

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • možnosť príspevkov na jazykové vzdelávanie
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme
ID: 1543405  Dátum zverejnenia: 23.9.2014