Zoznam spoločností
Prejdite na písmeno v abecede
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
Š
T
U
Ú
V
W
Z
Ž
A
- A R A V E R a. s. 1
- A.R.S. spol. s r.o. 1
- A+Z Rišňovský, Halász s.r.o. 1
- ABC English, s. r. o. 1
- AC Autocentrum s.r.o. 2
- AC Bratislava, spol. s r. o. 1
- AirExplore, s.r.o. 1
- Aliancia SK 11 1
- All for kids 1
- All Right 1
- ANGLICKY HRAVO O.Z. 1
- ASPEKTA TRADE s.r.o. 1
- Astro Show s.r.o. 1
- Auchem s.r.o. 1
- Autistické centrum Andreas, n.o. 1
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 2
- Auto Becchi, s. r. o. 1
- AUTO KOIŠ spol. s r.o. 1
- Auto-centrum, a.s. 1
- AUTOALLES, s. r. o. 1
- Autocentrum AAA Auto a. s. 9 TOP
- AUTOCOMODEX TRNAVA, spol. s r.o. 1
- Automobilové opravovne MV SR, a.s. 1
- Autoprofit, s.r.o. 1
- AUTOSERVIS BÉHR & BÉHR, spol. s r.o. 1
- Autoškola ART, s.r.o. 1
- Autovista Slovakia s.r.o. 2
B
- B&T Partners s.r.o. 1
- Bavaria TT s.r.o. 1
- Berlitz vzdelávacia spoločnosť / Blue Elephant, s.r.o. 1
- Bestka, o.z. 2
- BigHugGym, s.r.o. 1
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 3
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 1
- BONARD 1
- British International School Bratislava 3
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
C
- C-CAR, s.r.o. 1
- C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o. 1
- Cambridge International School 4
- CAMEA car, a.s. 1
- Car Spot s.r.o. 1
- CBS spol, s.r.o. 1
- Centrum Funkčného Tréningu s.r.o. 1
- Centrum HAPPY, s. r. o. 1
- Centrum poradenstva a prevencie Bratislava-Petržalka 1
- Centrum poradenstva a prevencie Pezinok 1
- Centrum poradenstva a prevencie Piešťany 1
- Centrum poradenstva a prevencie Senec 1
- Centrum poradenstva a prevencie Senica 1
- Centrum poradenstva a prevencie Trnava 1
- Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Učiteľská 1
- Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže 1
- Centrum pre deti a rodiny Kolíňany 1
- Centrum pre deti a rodiny Nitra 2
- Centrum pre deti a rodiny Pezinok 1
- Centrum pre rodinu - Poprad 2
- Centrum Slniečko, n.o. 2
- Centrum voľného času 1
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Cirkevná materská škola Kráľovnej Anjelov Ivanka pri Dunaji 1
- Cirkevná spojená škola Dolný Kubín 1
- Cirkevná spojená škola Piešťany 2
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 6
- Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa Žilina 1
- Cirkevná základná škola sv. apoštola Pavla Sihelné 3
- Cirkevná základná škola sv. Juraja Svidník 1
- cmcontrol 1
- Continental AG 1 TOP
- CORPORATE EVENTS, s.r.o. 1
Č
- Člen koncernu AGROFERT 1
- ČSOB Finančná skupina 1 TOP
D
- D.I.L.A.N. Servis, s.r.o. 1
- Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o. 1
- Danucem Slovensko a.s. 2 TOP
- DAREX SK, s.r.o. 2
- DC Bunny s. r. o. 1
- Detské centrum a jasle Chobotnička (BAMBINO ACADEMY, s.r.o. ) 1
- Detský domov sv. Klementa Hofbauera 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 2 TOP
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA Bratislava 3
- Diagnostické centrum Bratislava - Ružinov 3
- Diagnostické centrum Bratislava-Ružinov 1
- Diagnostické centrum pre mládež Bratislava - Záhorská Bystrica 1
- DIALÓG spol. s r. o. 1
- DOS-TRADING spol. s r. o. 1
- DOVOZY.SK, s.r.o. 2
E
- E29 1
- Easy Check, s.r.o. 1
- Eat & Fit s. r. o. 1
- EF Logistic Services s.r.o. 1
- Ekonomická univerzita v Bratislave 1
- EL spol. s r.o. 1
- ELKO Centrum 1
- ELKOST 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy pre žiakov s autizmom Banská Bystrica 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Nitrianske Rudno 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Diamonds Prievidza 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art Huncovce 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Východná 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou Trakovice 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 6
- Elokované pracovisko, ako súčasť Súkromnej základnej školy FELIX Bratislava-Karlova Ves 2
- Elokované pracovisko, ako súčasť Súkromnej základnej školy FELIX Bratislava-Vrakuňa 1
- EMPIRE SK s. r. o. 1
- English Kids Club, n.o. 2
- ENVIRAL, a.s. 1 TOP
- ESET, spol. s r.o. 1 TOP
- Eurocord - Slovakia 1
- Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava 1
- Evanjelická spojená škola Prešov 1
- Evanjelická základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 3
- Evolutika ,s.r.o. 1
F
- FINAL - CD spol. s r. o. 1
G
- Gekkon s.r.o. 1
- Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu 1 TOP
- GMschool - jazyková škola 1
- Go Study group jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s. r. o. 1
- Goethe-Institut Bratislava 1
- Gréckokatolícka charita Prešov 1
- GRIP Assembly s. r. o. 1
- GYMNÁZIUM a Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola Košice-Staré Mesto 3
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 2
- Gymnázium Andreja Vrábla Levice 1
- Gymnázium Antona Bernoláka Senec 3
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 5
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Bratislava-Rača 1
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 4
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Janka Jesenského Bánovce nad Bebravou 1
- Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 1
- Gymnázium Jura Hronca, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Ružinov 2
- Gymnázium Juraja Fándlyho Šaľa 2
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Sever 2
- Gymnázium Košice-Vyšné Opátske 2
- Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín 1
- Gymnázium Malacky 1
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Milana Rastislava Štefánika Košice-Staré Mesto 1
- Gymnázium Nitra 1
- Gymnázium Partizánske 2
- Gymnázium Pezinok 1
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 1
- Gymnázium Púchov 1
- Gymnázium sv. Cyrila a Metoda ako organizačná zložka Spojenej katolíckej školy Nitra 1
H
- HDE s. r. o. 1
- Heineken Slovensko, a.s. 1 TOP
- Helen Doron Košice Sever a Západ 1
- Hermes LabSystems, s.r.o. 1
- Heureka Slovakia o.z. 2
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 5
- Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany 1
- Hotelová akadémia Spišská Nová Ves 3
- Humana People to People Slovakia s.r.o. 1
I
- IMPA Bratislava, a.s. 1
- IMPA Šamorín, s.r.o. 2
- Ingrid Božiková 1
- Innovatrics, s.r.o. 1 TOP
- Insynaps s. r. o. 1
- Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so ZP 1
- International House Bratislava, s.r.o. 1
- IZSÁK Co. s.r.o. 1
J
- Jablotron Slovakia, s.r.o. 1
- Jamie Ian Byrne - NativeEnglish 1
- Ján Ďuriník AUTOŠKOLA ĎURINÍK 1
- Jazyková škola Poprad 1
K
- Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul Levice 2
- Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 1
- Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Martin 1
- Kempelenov inštitút inteligentných technológií, v anglickom jazyku Kempelen Institute of Intelligent Technologies 1
- KITA SK, s. r. o. (Kinderwelten Wuppertal) 1
- Komunita Kráľovnej pokoja 1
- Krok za krokom s.r.o. 1
- KRONOSPAN, s.r.o. 1
- KRUPA-DM s.r.o. 1
- Kubus Pro, s.r.o. 1
L
- Lambee svet s. r. o. 1
- LDMP s. r. o. 1
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik 1 TOP
- Liečebno - výchovné sanatórium Bratislava-Nové Mesto 2
- Liečebno - výchovné sanatórium Poľný Kesov 2
- littleBIG, s. r. o. 1
- LKQ SK s.r.o. 4
- LOGOPÉDIA s.r.o. 1
M
- Madero Ness 1
- Martinus, s.r.o. 2 TOP
- MATADOR Automotive Vráble, a.s. 2 TOP
- Materská škola - Óvoda Čata 2
- Materská škola - Óvoda Štúrovo 1
- Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 2
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola Bernolákovo 1
- Materská škola Borinka 1
- Materská škola Bratislava 1
- Materská škola Bratislava-Devínska Nová Ves 1
- Materská škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 3
- Materská škola Bratislava-Petržalka 2
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 1
- Materská škola Bratislava-Rača 2
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Bratislava-Vajnory 1
- Materská škola Bratislava-Vrakuňa 1
- Materská škola Budča 1
- Materská škola Bystrička 1
- Materská škola Doľany 1
- Materská škola Dunajská Lužná 1
- Materská škola Horovce 1
- Materská škola Hrubá Borša Hrubá Borša 1
- Materská škola Ivanka pri Dunaji 1
- Materská škola Košťany nad Turcom 1
- Materská škola Kráľová pri Senci 1
- Materská škola Kráľovnej pokoja ako organizačná zložka Spojenej školy Kráľovnej pokoja Žilina 1
- Materská škola Krupina 2
- Materská škola Levoča 1
- Materská škola Malacky 3
- Materská škola Most pri Bratislave 2
- Materská škola Nižná Myšľa 1
- Materská škola Nová Dedinka 1
- Materská škola Nové Mesto nad Váhom 5
- Materská škola Piešťany 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda Štvrtok na Ostrove 1
- Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Óvoda Kostolná pri Dunaji 1
- Materská škola Senec 1
- Materská škola Stupava 1
- Materská škola Stupava 1
- Materská škola sv. Márie Magdalény Bratislava-Rusovce 1
- Materská škola sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Materská škola Trenčianska Teplá 1
- Materská škola Vráble 1
- Materská škola Vrútky 1
- Materská škola Zohor 1
- Materská škola Zvolen 1
- MAXWELL, s.r.o. 1
- MB SERVIS, s.r.o. 1
- MB3 s.r.o. 1
- MedGen s.r.o. 1
- Mesto Nitra 1
- Mesto Stupava 1
- Metodický kabinet digitálního vzdělávání z.s. 1
- Mibriel, s.r.o. 2
- Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto 2
- MISHEVA, s. r. o. 2
- Montessori škôlka s.r.o. 1
- Motor-Car, spol. s r.o. 1
- MultiplexDX, s.r.o. 2
- MY BRAIN ACADEMY s. r. o. 1
N
- Národná banka Slovenska 3 TOP
- Národný inštitút vzdelávania a mládeže 1
- Novo Consulting s.r.o. 1
O
- OBEC Bernolákovo 1
- Obec Hviezdoslavov 1
- Obec Zliechov 1
- Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia Rimavská Sobota 2
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 4
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 2
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 6
- Obchodná akadémia Mareka Frauwirtha Banská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Pezinok 1
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského Žilina 1
- Obchodná akadémia Šurany 2
- Orchidea, n.o. 2
- OZ Domov Dúha 1
- OZ Nádej detí 2
- OZ Vagus 2
- OZ Žena v tiesni 1
P
- Pekná Cestička,s.r.o 2
- Peter Klas s.r.o. 1
- Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o. 1 TOP
- Plavecká akadémia, o.z. 7
- Poppy Garden s. r. o. 1
- POŠVANC FITNESS s.r.o. 1
- Predajno-servisná sieť a importér Škoda Auto 1 TOP
- PRÉDIUM INVEST s.r.o. 1
- Premonštrátske gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- PRESTIGE WAY s.r.o. 1
- Primary Years Program, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Ružinov 1
R
- RAMIRENT spol. s r. o. 1
- Raná starostlivosť, n.o. 1
- Reedukačné centrum Vráble 2
- Reedukačné centrum Zlaté Moravce 1
- Reedukačné centrum, Zámok 2275/9, Hlohovec Hlohovec 1
- RODEX CAR, s.r.o. 1
- Rodičovské združenie SRDIEČKO 1
- ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o. 5
S
- Saneca Pharmaceuticals a. s. 2
- Saxony International School - Carl Hahn gGmbH 1
- Skupina Haleon / GSK 1 TOP
- Skyro, n. o. 1
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 4
- Slofit, s.r.o. 1
- Slovenská poľnohospodárska univerzita 1
- Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky 1
- Slovenské národné múzeum 1
- Slovenský metrologický ústav 1
- Slovexperta, s.r.o. 2
- Sociálna poisťovňa, ústredie 1
- Sovička deťom 1
- Spišská katolícka charita 1
- Spojená škola Banská Bystrica 1
- Spojená škola Belá 4
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 3
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 2
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 4
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 12
- Spojená škola de La Salle Bratislava-Rača 3
- Spojená škola Dubnica nad Váhom 2
- Spojená škola internátna Bratislava-Nové Mesto 2
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 4
- Spojená škola internátna Levice 2
- Spojená škola internátna pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím Bratislava-Nové Mesto 3
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 3
- Spojená škola Malinovo 7
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nitra 3
- Spojená škola Nižná 1
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Pohronská Polhora 3
- Spojená škola Poprad 1
- Spojená škola Rakovice 1
- Spojená škola Ružomberok 3
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 2
- Spojená škola sv. Františka z Assisi Bratislava-Karlova Ves 2
- Spojená škola sv. Jána Pavla II. Poprad Poprad 1
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 2
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Trnava 2
- Spojená škola Trnava 2
- Spojená škola Vrbové 4
- Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina 1
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Stredná odborná škola 2
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 2
- Stredná odborná škola automobilová a podnikania Senec 3
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 2
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 8
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 5
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 4
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 2
- Stredná odborná škola gastronómie a hotelových služieb Bratislava-Petržalka 3
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 1
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 7
- Stredná odborná škola informačných technológií Košice-Juh 2
- Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu Partizánske 2
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 4
- Stredná odborná škola masmediálnych a informačných štúdií Bratislava-Rača 1
- Stredná odborná škola Nováky 3
- Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 2
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Piešťany 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Prievidza 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Púchov 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča Bratislava-Ružinov 6
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín 1
- Stredná odborná škola pedagogická bl. Laury Trnava 2
- Stredná odborná škola pedagogická Bratislava-Dúbravka 6
- Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách Senica 1
- Stredná odborná škola podnikania Žilina 2
- Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Košice-Juh 2
- Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku Trnava 1
- Stredná odborná škola polygrafická 2
- Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 6
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 4
- Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím Bratislava-Karlova Ves 3
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 1
- Stredná odborná škola remesiel a služieb Poprad 1
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 6
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola technická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Hlohovec 1
- Stredná odborná škola technická Lučenec 3
- Stredná odborná škola technická Piešťany 1
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola technická Tlmače 6
- Stredná odborná škola technická Vráble 4
- Stredná odborná škola techniky a služieb Nitra 4
- Stredná odborná škola techniky a služieb Topoľčany 1
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 2
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 8
- Stredná odborná škola Trenčín 3
- Stredná odborná škola veterinárna Košice-Barca 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná odborná škola železničná v Košiciach Košice-Staré Mesto 3
- Stredná priemyselná škola dopravná Trnava 2
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 3
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Košice-Sever 1
- Stredná priemyselná škola informačných technológií a umelej inteligencie Skyro Bratislava 1
- Stredná priemyselná škola informačných technológií Ignáca Gessaya Tvrdošín 2
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 2
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 8
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 2
- Stredná priemyselná škola stavebná - Építőipari Szakközépiskola Hurbanovo 1
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 2
- Stredná priemyselná škola stavebná Dušana Samuela Jurkoviča Trnava 1
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 1
- Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Nitra 1
- Stredná priemyselná škola strojnícka Bratislava-Staré Mesto 6
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 1
- Stredná športová škola Košice-Západ 2
- Stredná športová škola Trenčín 1
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 3
- Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne Trenčín 1
- Stredná zdravotnícka škola Liptovský Mikuláš 1
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Skalica 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola Žilina 2
- Súkr. SOŠ ob.a sl. Očová 1
- Súkromná materská škola Bernolákovo 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 4
- Súkromná materská škola Čachtice 1
- Súkromná materská škola ELBA Sobrance 1
- Súkromná materská škola Felix Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná materská škola Funiversity, Gajova 21, Bratislava 1
- Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná materská škola GULIVER Banská Štiavnica 1
- Súkromná materská škola HAPPY-TIME Bratislava-Ružinov 2
- Súkromná materská škola Hrášok Rovinka 1
- Súkromná materská škola Hrubá Borša 1
- Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradská 12, Bratislava 1
- Súkromná materská škola Krasňanko Bratislava-Rača 1
- Súkromná materská škola Kvetoslavov 1
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola ProPueris Košice-Staré Mesto 1
- Súkromná materská škola TatraKUK Ružomberok 1
- Súkromná materská škola Trnava 1
- Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná materská škola Zdravé dieťa Košice-Džungľa 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 1
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 2
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 6
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná spojená škola Poprad 3
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola ekonomická KOŠICKÁ AKADÉMIA Košice-Staré Mesto 2
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 2
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 3
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 4
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 10
- Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA Nitra 1
- Súkromná stredná odborná škola Poprad 1
- Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín Šamorín 2
- Súkromná stredná odborná škola služieb Bardejov 2
- Súkromná stredná odborná škola služieb Poprad 1
- Súkromná stredná odborná škola technická Žiar nad Hronom 2
- Súkromná stredná odborná škola Trenčín 4
- Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta, Poprad 3
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola EISB Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Trenčianske Teplice 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču Bratislava-Ružinov 4
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 6
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola BESST 2
- Súkromná základná škola BESST Trnava 2
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 16
- Súkromná základná škola Bratislava-Ružinov 4
- Súkromná základná škola DSA Prešov 2
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 2
- Súkromná základná škola EISB Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 1
- Súkromná základná škola Felix Trnava 2
- Súkromná základná škola Felix Žilina 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Košice 1
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 1
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 5
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 1
- Súkromná základná škola Košice-Západ 2
- Súkromná základná škola Košice-Západ 3
- Súkromná základná škola Košice-Západ 1
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 3
- Súkromná základná škola Martin 1
- Súkromná základná škola Modra 2
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 10
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 3
- Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Šaľa 2
- Súkromná základná škola Trenčín 2
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ARS STUDIO Nitra 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Nitra 1
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Bobrov 1
- Súkromná základná umelecká škola Bolešov 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 1
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Lučenec 1
- Súkromná základná umelecká škola Martin 2
- Súkromná základná umelecká škola Podolínec 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 4
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromná ZŠ GALILEO Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 3
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromné bilingválne gymnázium 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 3
- SÚKROMNÉ CENTRUM PORADENSTVA a PREVENCIE 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Brusno 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie HELP-DYS Lúky 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Inštitút detskej reči, Železničiarska 13, Bratislava 1
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Nosko Health Prevention Ružomberok 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 2
- Súkromné gymnázium FELIX Bratislava-Petržalka 1
- Súkromné gymnázium FUTURUM Košice-Staré Mesto 2
- Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín 5
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 1
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 1
- Súkromné konzervatórium Zvolen 1
- SZŠ Bratislava-Petržalka 4
Š
- Škola umeleckého priemyslu Bratislava-Ružinov 2
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Školička Nitra 1
- Školský internát Bratislava-Ružinov 1
- Školský klub detí ako súčasť Základnej školy s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 1
- Škôlka Seahorse, s. r. o. 1
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 3
- Špeciálna základná škola s materskou školou Bratislava 1
- Štátny veterinárny a potravinový ústav 1
- Študijné centrum BASIC Trenčín o.z. 1
T
- T A N E X, spol. s r.o. 1
- Tech Moto s.r.o. 1
- Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. 1
- TGA, s.r.o. 1
- The Baby One 1
- Todos Bratislava s.r.o. 1
- Todos Panónska s. r. o. 1
- Trenčianske múzeum v Trenčíne 1
- Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. 1
- TRIGLAV Archeologická spoločnosť, s.r.o. 1
- TÜV SÜD Slovakia s.r.o. 1
Ú
- Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska 1
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR 3
U
- UNIQA 4WARD, organizačná zložka 1
- UNITED! jazyková škola Košice 1
- Unomedical s.r.o. 4
V
- V a V Akademy, s.r.o. 1
- VAGeS s.r.o. 1
- VAS s.r.o. 1
- Veselá veda Slovensko o.z. 6
- VEVE, s.r.o. 1
- Vězeňská služba České republiky - Věznice Ostrov 1
- Viera - Láska - Nádej, o.z. 1
- VIP GYM s. r. o. 1
- Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie 1
- Výskumný ústav vodného hospodárstva 3
- Využi svoj potenciál 1
- Vzdělávací centrum Populo, z. s. 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 3
W
- WELL IN s.r.o. 1
Z
- Základná škola Perín-Chym 1
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 2
- Základná škola - Alapiskola Veľký Cetín 1
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Albína Brunovského Zohor 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 4
- Základná škola Báb 1
- Základná škola Bánovce nad Bebravou 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 4
- Základná škola Banská Bystrica 3
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 3
- Základná škola Banské 3
- Základná škola Bardejov 1
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Blatné 3
- Základná škola Bobrovec 1
- Základná škola Bojná 2
- Základná škola Branč 1
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 9
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 6
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 2
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 7
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 1
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 3
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 2
- Základná škola Bratislava-Lamač 7
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 13
- Základná škola Bratislava-Petržalka 20
- Základná škola Bratislava-Petržalka 10
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 6
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 6
- Základná škola Bratislava-Rača 1
- Základná škola Bratislava-Rača 3
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 15
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 5
- Základná škola Cífer 3
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čierny Brod 2
- Základná škola Dolná Mariková 3
- Základná škola Dolný Pial 1
- Základná škola Dominika Tatarku Plevník-Drienové 1
- Základná škola Družstevná pri Hornáde 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola F.E.Scherera Piešťany 1
- Základná škola Ferenca Móru s vyučovacím jazykom maďarským - Móra Ferenc Alapiskola Zemianska Olča 1
- Základná škola Gajary 1
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Gbelce 3
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 2
- Základná škola Handlová 5
- Základná škola Hlohovec 2
- Základná škola Holčíkovce 1
- Základná škola Horná Štubňa 1
- Základná škola Hranovnica 4
- Základná škola Iňačovce 1
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 3
- Základná škola Jablonec 1
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jana Amosa Komenského Sereď 5
- Základná škola Jána Domastu Cabaj-Čápor 4
- Základná škola Jána Lipského s materskou školou Trenčianske Stankovce 1
- Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 1
- Základná škola Janka Matúšku Dolný Kubín 2
- Základná škola Janova Lehota 2
- Základná škola Jarovnice 3
- Základná škola Jelka 4
- Základná škola Jozefa Kollára Banská Štiavnica 1
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 5
- Základná škola Kalinkovo 8
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 5
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 3
- Základná škola Kecerovce 7
- Základná škola Kláry Jarunkovej Podbrezová 2
- Základná škola Klasov 2
- Základná škola Komárno 1
- Základná škola Korňa 1
- Základná škola Košice-Barca 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Luník IX 1
- Základná škola Košice-Nad jazerom 4
- Základná škola Košice-Sídlisko Ťahanovce 2
- Základná škola Košice-Západ 2
- Základná škola Košice-Západ 2
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 9
- Základná škola kráľa Svätopluka Nitra 1
- Základná škola Krasňany 1
- Základná škola Kvetoslavov 5
- Základná škola Kysucké Nové Mesto 1
- Základná škola Lehnice 5
- Základná škola Lehota pod Vtáčnikom 2
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Levice 1
- Základná škola Levoča 1
- Základná škola Lietava 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Lipová 2
- Základná škola Lozorno 2
- Základná škola Lučenec 3
- Základná škola Ľudovíta Fullu Košice 3
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 2
- Základná škola Ľutina 1
- Základná škola Malá Ida 2
- Základná škola Malacky 2
- Základná škola Malacky 1
- Základná škola Málinec 3
- Základná škola Martin 1
- Základná škola Martin 1
- Základná škola Mateja Bela Šamorín 2
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola Michala Tareka Abrahám 1
- Základná škola Michalovce 1
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 1
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 15
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 3
- Základná škola Miloslavov 3
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 2
- Základná škola Modra 2
- Základná škola Mokrance 1
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 3
- Základná škola Nemšová 1
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 2
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nová Dedinka 6
- Základná škola Nová Dubnica 1
- Základná škola Nová Ves nad Žitavou 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 2
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 3
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pata 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Veľké Kapušany 3
- Základná škola Pezinok 5
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Plavecký Štvrtok 4
- Základná škola Prešov 1
- Základná škola pri liečebno výchovnom sanatóriu Čakany 1
- Základná škola pri zdravotníckom zariadení Banská Bystrica 1
- Základná škola Pribeta 3
- Základná škola Pusté Úľany 3
- Základná škola Reca 1
- Základná škola Rohožník 6
- Základná škola Rovinka 6
- Základná škola Ružomberok 1
- Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda Kolíňany 1
- Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda Šarovce 3
- Základná škola s materskou školou - Alapiskola és Óvoda Veľký Kýr 3
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Rača 2
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Pernek 1
- Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou 1. československého armádneho zboru Stráňavy 2
- Základná škola s materskou školou Alekšince 3
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 6
- Základná škola s materskou školou Babín 1
- Základná škola s materskou školou Báhoň 5
- Základná škola s materskou školou Bánov 4
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bohdanovce nad Trnavou 1
- Základná škola s materskou školou Bojnice 2
- Základná škola s materskou školou Boleráz 2
- Základná škola s materskou školou Bolešov 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Jarovce 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 10
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 7
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 7
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 5
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Ružinov 12
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 4
- Základná škola s materskou školou Dojč 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Krupá 1
- Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 1
- Základná škola s materskou školou Drahovce 2
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou E. A. Cernana Vysoká nad Kysucou 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hniezdne 1
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 1
- Základná škola s materskou školou Horná Ždaňa 1
- Základná škola s materskou školou Horné Otrokovce 1
- Základná škola s materskou školou Hriňová 4
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 3
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 16
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 4
- Základná škola s materskou školou Chtelnica 1
- Základná škola s materskou školou Jacovce 2
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 10
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 5
- Základná škola s materskou školou Jána Smreka Melčice-Lieskové 2
- Základná škola s materskou školou Jarovnice 2
- Základná škola s materskou školou Jaslovské Bohunice 2
- Základná škola s materskou školou Jozefa Ligoša Chlebnice 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 4
- Základná škola s materskou školou Juraja Holčeka Dolný Ohaj 1
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 3
- Základná škola s materskou školou Karola Strmeňa - predprimárne vzdelávanie Palárikovo 1
- Základná škola s materskou školou Karola Strmeňa Palárikovo 1
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Komjatná 1
- Základná škola s materskou školou Koš 1
- Základná škola s materskou školou Krajné 1
- Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava 1
- Základná škola s materskou školou Križovany nad Dudváhom 1
- Základná škola s materskou školou Lemešany 1
- Základná škola s materskou školou Liptovský Ján 2
- Základná škola s materskou školou Lisková 1
- Základná škola s materskou školou Lokca 1
- Základná škola s materskou školou Lomnička 1
- Základná škola s materskou školou Lúka 1
- Základná škola s materskou školou Lukáčovce 2
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Malženice 1
- Základná škola s materskou školou Martin 1
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Michala Rešetku Horná Súča 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 6
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 3
- Základná škola s materskou školou Mútne 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 3
- Základná škola s materskou školou Nitra 1
- Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 1
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Papradno 2
- Základná škola s materskou školou Partizánska Ľupča 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Petra Pázmánya s vyučovacím jazykom maďarským - Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda Šaľa 1
- Základná škola s materskou školou Pezinok 5
- Základná škola s materskou školou Podolie 3
- Základná škola s materskou školou Poproč 1
- Základná škola s materskou školou Považská Bystrica 1
- Základná škola s materskou školou pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátna Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola s materskou školou Rabčice 1
- Základná škola s materskou školou Rakovec nad Ondavou 1
- Základná škola s materskou školou Rišňovce 1
- Základná škola s materskou školou Rumanová 1
- Základná škola s materskou školou Ružindol 3
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Rimavská Sobota 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Samuela Timona Trenčianska Turná 1
- Základná škola s materskou školou Selice 3
- Základná škola s materskou školou Skačany 1
- Základná škola s materskou školou Skalité 1
- Základná škola s materskou školou Slovenská Ves 3
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Spišské Bystré 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 3
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou sv. Jána Pavla II. Bratislava-Vajnory 1
- Základná škola s materskou školou Svinná 2
- Základná škola s materskou školou Šaľa 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 3
- Základná škola s materskou školou Šarišské Michaľany 1
- Základná škola s materskou školou Šoporňa 2
- Základná škola s materskou školou Špačince 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Štefana Žáryho Poniky 1
- Základná škola s materskou školou Tekovské Nemce 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 2
- Základná škola s materskou školou Trnava 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Trstice 1
- Základná škola s materskou školou Tuhrina 2
- Základná škola s materskou školou Turie 1
- Základná škola s materskou školou Turňa nad Bodvou 1
- Základná škola s materskou školou Václava Mitúcha Horné Srnie 1
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 1
- Základná škola s materskou školou Veľká Lomnica 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Veľké Ripňany 3
- Základná škola s materskou školou Viničné 3
- Základná škola s materskou školou Vráble 2
- Základná škola s materskou školou Vyšné Ružbachy 2
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 1
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 2
- Základná škola s materskou školou Žilina 1
- Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava Trnava 2
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 6
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 1
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Čierna nad Tisou 1
- Základná škola Sečovce 1
- Základná škola Seňa 507 Seňa 2
- Základná škola Senec 33
- Základná škola Slovenské Pravno 2
- Základná škola Slovenského národného povstania Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 3
- Základná škola Smetanov háj č. 286/9 Dunajská Streda Dunajská Streda 11
- Základná škola Smižany 2
- Základná škola Spišská Nová Ves 2
- Základná škola Stará Ľubovňa 1
- Základná škola Stará Ľubovňa 1
- Základná škola sv. Augustína Považská Bystrica 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 2
- Základná škola svätého Ladislava Topoľčany 2
- Základná škola svätého Vojtecha Vráble 2
- Základná škola Svit 1
- Základná škola Šaštín-Stráže 1
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Štefana Moysesa Tesárske Mlyňany 1
- Základná škola Štefana Moysesa Veselé 1
- Základná škola Šurany 2
- Základná škola Tomášov 2
- Základná škola Toporec 3
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 4
- Základná škola Trenčín 2
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trenčín 3
- Základná škola Trnava 2
- Základná škola Trnava 4
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 1
- Základná škola Veľké Zálužie 3
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 2
- Základná škola Vinodol 1
- Základná škola Volkovce 1
- Základná škola Vyhne 2
- Základná škola Východná 1
- Základná škola Vyšný Žipov 1
- Základná škola Záhorská Ves 2
- Základná škola Zemplínska Teplica 1
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 3
- Základná škola Zliechov 1
- Základná škola Žarnovica 2
- Základná škola Ždaňa 1
- Základná škola Žiar nad Hronom 3
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola Žofie Bosniakovej Teplička nad Váhom 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 2
- Základná škola, Jarovnice 464 Jarovnice 1
- Základná umelecká škola - Művészeti Alapiskola Hurbanovo 1
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Bratislava-Rača 2
- Základná umelecká škola Cífer 3
- Základná umelecká škola Dubnica nad Váhom 1
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Ivana Ballu Dolný Kubín 2
- Základná umelecká škola Jána Fischera - Kvetoňa Sereď 3
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 1
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Slovenská Ľupča 1
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
- Západoslovenská energetika, a.s. 1 TOP
- Združenie STORM 1
- Zelená škôlka, n. o. 2
- ZEM DETÍ-KOŠICE n.o. 1
- ZF 2 TOP
- Získaj nové krídla, o.z. 1
- ZŠ s MŠ Riazanská 1
- Zvolenská mliekareň s.r.o. 1
Ž
- Železiarne Podbrezová a.s. 2
- Železnice Slovenskej republiky 2
- Žilinská univerzita v Žiline 1
- Životný štart 2