IT Support – Technická podpora mobilných aplikácií

Miesto práce
Záhradnícka 74, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.11.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov do nášho support tímu.

Tvojou pracovnou náplňou bude riešiť technické problémy súvisiace s produktom filmy - mobilným CRM riešením. To zahŕňa poskytovanie konzultácií a pred- a po-predajnú podporu zákazníkov a partnerov. Ďalej bude tvojou úlohou tvorba technickej dokumentácie k produktom v anglickom, prípadne aj slovenskom jazyku.

Typické činnosti:
  • komunikácia so zákazníkmi (email a webmeetingy)
  • riešenie technických problémov
  • školenie zákazníkov a partnerov o produktoch
  • dokumentovanie problémov pre vývojárov
  • príprava a aktualizácia manuálov k produktu

Ideálny kandidát nemusí byť špecialista na CRM riešenia a mobilné business aplikácie, mal by byť ale schopný a ochotný naučiť sa pracovať s nimi a rýchlo sa zorientovať v tejto oblasti.

Znalosti .Net a JavaScript výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V roku 1999 sme založili spoločnosť na vývoj mobilných riešení, v ktorej je každý zamestnanec právoplatným, rešpektovaným a najmä šťastným členom. Dali sme jej názov Resco.
Naším cieľom je prinášať zákazníkom a partnerom to najlepšie zo sveta mobilných technológií. Sme preto nesmierne hrdí, že naša snaha prináša výsledky aj v podobe ocenení ako napríklad “Diamant slovenského biznisu” za rok 2020 udeľovanú spoločnosťou Forbes Slovensko.
V súčasnosti naše mobilné technológie aktívne využíva viac ako 200 000 licencovaných používateľov po celom svete. Naše cross-platformové softvérové riešenia pre optimalizáciu mobilných procesov si získali popularitu u vyše 2 000 firiem a korporácií, ktoré vďaka nim úspešne napredujú.
K našim spokojným zákazníkom patria spoločnosti ako Dräger, Kemp & Lauritzen, Southern States Toyotalift , Hitachi Solutions a mnoho iných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Resco sro
E-mail: poslať životopis
Interested? Send your CV and become a part of the tech family.
ID: 2287817  Dátum zverejnenia: 13.10.2015