Konštruktér / Produktový inžinier Junior

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiaczákladná mzda od 1300 eur; ročná variabilná zložka mzdy od 6,66%; finálna základná mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • tvorba vývojových návrhov a výkresov vyrábaných produktov
  • návrh nástrojov, plánovanie zdrojov pre výrobu nástrojov vrátane zabezpečenia výroby nástrojov pre prvé vzorky
  • projektové riadenie, monitoring a plánovanie zdrojov pre výrobu prvých vzoriek
  • definovanie procesov a materiálu
  • tvorba pracovných návodov
  • technická štúdia uskutočniteľnosti (materiál, proces, tolerancie, nástroje práškovej metalurgie, ... )
  • návrh / prezentácia produktov pre zákazníka; technická podpora a servis pre zákazníka, priama komunikácia so zákazníkom

  • práca v stabilnej a modernej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
  • stravovanie na pracovisku za zvýhodnených podmienok (0,88 eur za obed)
  • zdravotný program spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • ročná valorizácia platov
  • týždenný pracovný čas 37,5 hodín
  • dovolenka a pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštrukcia, vývoj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie strojárskeho smeru
  • znalosť CAD systémov (Creo Parametric)
  • znalosť Microsoft Office
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk výhodou
  • znalosť strojárskych technológií a procesov výhodou
  • spoľahlivosť, flexibilita
  • schopnosť pracovať v tíme
  • komunikatívnosť

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 4538969  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac