Pracovník intralogistiky

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Miba Sinter Slovakia, S.r.o., Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiaczákladná mzda 765 eur + 15% mesačná variabilná zložka mzdy + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zaskladňovanie, vyskladňovanie a prevoz materiálov, vstupných surovín a obalových jednotiek pre potreby výroby
  • zabezpečovanie vnútropodnikových transportov v sklade, nakládka a vykládka tovarov
  • tlačenie kariet pre prideľovanie skladových pozícií a tlačenie uvoľňovacích etikiet
  • vstupná kontrola a uvoľňovanie materiálu (materiály, obaly, balíky, kooperácie)
  • spracovanie dokladov v SAP, evidencia a elektronické archivovanie dokladov príjem/ výdaj tovarov
  • vykonávanie čiastkových inventúr a pravidelných ročných inventúr

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • práca s modernými technológiami
  • zdravotný program spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • valorizácia platov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • vodičské oprávnenie na vedenie vysokozdvižného vozíka (nevyhnutnosť)
  • skúsenosti v vedením vysokozdvižného vozíka
  • skúsenosti zo sériovej výroby
  • schopnosť dodržiavať interné predpisy pre intralogistiku

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 3030438  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac