Pracovník mechanickej údržby

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000 eur + 15% mesačná variabilná zložka; finálna mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie preventívnej údržby strojov a zariadení
* vykonávanie plánovaných opráv strojov a zariadení
* zvyšovanie efektívnosti strojov a zariadení
* spolupráca pri preskúšaní strojov a zariadení vrátane technických prehliadok
* účasť na projektoch sťahovania technológií
* spolupráca pri externých opravách
* technická podpora pri riešení problémov, návrhov pre výrobné jednotky

* práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
* možnosť vzdelávania a odborného rastu
* stravovanie na pracovisku za výhodných podmienok
* zdravotný program spoločnosti
* zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
* príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
* ročná valorizácia platov
* 37,5 hodinový pracovný týždeň
* dovolenka a pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

* prax v oblasti mechanickej údržby výhodou
* znalosti bezpečnosti prevádzky výrobných zariadení a používaných technológií výhodou
* zváračský preukaz výhodou
* ochota učiť sa nové veci

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Mancová
Tel.: +421905685794
E-mail: poslať životopis
ID: 1712621  Dátum zverejnenia: 15.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac