Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Predavač v samoobslužnom sklade

Miesto práce
Ivanská cesta 18, Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Baví Ťa práca so zákazníkom? Máš naše hodnoty? Si tímový hráč? Rád pracuješ v príjemnom pracovnom prostredí?

Práca Predavača zahŕňa:

• Kontakt so zákazníkom
• Manuálna práca s tovarom
• Poskytovanie informácií o tovare, poradenstvo a pomoc zákazníkovi - ZAUČÍME ŤA ( počas skúšobnej doby sa Ti bude venovať Tvoj mentor)
• Aktívny prístup k zákazníkovi

Pracuje sa na zmeny aj počas víkendov a sviatkov, s výnimkou nočných zmien. Hľadáme predavačov na rôzne oddelenia v rámci obchodného domu.
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, sociálny program pri trvalom pracovnom pomere:
• zamestnanecká zľava na tovar
• 5 dní dovolenky naviac
• výborná strava priamo na pracovisku za 1 EUR ( raňajky, obedy, večere)
• káva, čaj, nealko nápoje zdarma pre našich zamestnancov
• flexibilný balík - tzv. caffetéria v hodnote 400 EUR ročne (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas a iné)
• vysoko nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, víkendy, nočné zmeny
• pracovné oblečenie zadarmo
• príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa, okrúhle narodeniny...)
• večere oddelenia hradené zamestnávateľom
• vianočný darček, zimná a letná párty
• budeme Ťa podporovať v Tvojom rozvoji lebo KAŽDÉHO vnímame ako TALENT!

Benefitom je aj samotná práca vo firme s jedinečnou kultúrou. V IKEA si všetci tykáme, udržiavame dobré vzťahy, budujeme vzájomnú dôveru, pomáhame si navzájom a nerobíme medzi sebou žiadne rozdiely.
Ďakujeme za všetky reakcie. Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- chuť pracovať
- fyzická zdatnosť

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
Adresa
IKEA Bratislava, s.r.o.
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kováčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2769819   Dátum zverejnenia: 7.12.2016