Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Skladník

Miesto práce
Ivanská cesta 18, 821 04 Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Fyzický príjem tovaru (vykládka kamiónov)
• Zakladanie prijatého tovaru na príslušné paletové miesta
• Dopĺňanie tovaru na predajnú plochu
• Výdaj tovaru
• Fyzická manipulácia s tovarom približne 50 % z pracovného času
• Dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• Vykonávanie denných inventúr v oblasti skladu
• Zodpovednosť za správne prevzatie a výdaj tovaru
• Zisťovanie a nahlasovanie škôd spôsobených pri doprave
• Flexibilná práca na iných oddeleniach v prípade potreby
• Pracovné zmeny - od 5:00 do 17:00 a od 17:00 do 05:00
• Pracuje sa i cez víkendy a sviatky
• v rámci 1 úväzku sa striedajú nočné aj denné zmeny
• uvítame uchádzačov aj bez VZV, ale so záujmom absolvovať VZV školenie v skúšobnej dobe a následne pracovať s VZV (školenie hradí IKEA)
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, sociálny program pri trvalom pracovnom pomere:

• zamestnanecká zľava na tovar
• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny
• zaujímavé platové ohodnotenie
• nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, víkendy, nočné zmeny
• flexibilný balík - tzv. caffetéria (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas, dôchodkové pripoistenie...)
• vianočný darček, zimná a letná párty
• príspevky a darčeky pri rôznych jubileách a príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• školenia a ďalší rozvoj
• Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve, neformálne prostredie, tykanie
• Možnosti budovania svojej kariéry v modernej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou firemnou kultúrou
Informácie o výberovom konaní
Ďakujeme za všetky reakcie.
Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.IKEA.sk.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• výhodou je preukaz na vysokozdvižný vozík typu W1 - ak je už neplatný, vieme obnoviť
• výhodou je prax s VZV s bočným posuvom, tzv. "retrak"
• výhodou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, podmienkou je aspoň základná znalosť
• samostatnosť a flexibilita
• zmysel pre dodržiavanie pravidiel
• zodpovednosť
• tímovosť

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
ID: 2633134   Dátum zverejnenia: 14.11.2016