Na vytvorenie úspešnej obchodnej myšlienky potrebujete sen. Zmeniť sen na skutočnosť môžu len ľudia. Chcete byť jedným z nich?
Veríme, že každý človek má v sebe veľký potenciál pre osobný a profesný rast. IKEA sa rozvíja vďaka rozvoju svojich pracovníkov a rastie spolu s ich rastom. Preto chceme dať skromným a priamym ľuďom možnosť ďalšieho rozvoja, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás a našich zákazníkov.

Ostatné ponuky v IKEA Viac o práci v IKEA

Pokladník - dlhodobá brigáda pre študentov VŠ

Miesto práce
Ivanská cesta 18, 821 04 Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme pokladníkov - študentov VŠ na dlhodobú brigádu. Práca zahŕňa:
* práca s registračnou pokladňou: blokovanie tovaru, príjem platieb
* kontrola tovaru prechádzajúceho cez pokladňu
* komunikácia so zákazníkom
* práca počas pracovného týždňa, ale aj cez víkendy a sviatky
* flexibilné zmeny - brigádnik si sám nahlasuje dni, kedy môže pracovať
Ponúkaný plat (brutto)
3,80 € / hod.
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, sociálny program pri pracovnom pomere na Dohodu o brigádnickej práci študentov:

• pracovné oblečenie zadarmo
• výborná strava priamo na pracovisku za výhodné ceny
• práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve
• možnosti ďalšieho rozvoja a rastu v modernej a stabilnej spoločnosti s jedinečnou firemnou kultúrou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Informácie o výberovom konaní
Ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie.
Ďalšie informácie nájdete na www.IKEA.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent vysokej školy
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
- komunikatívnosť, orientácia na zákazníka
- samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na zmeny, počas víkendov a sviatkov
- prax v práci s pokladňou je výhodou, nie však podmienkou

Švédska maloobchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku pôsobí od roku 1992. Zakladateľ IKEA mal veľmi silnú víziu - zlepšiť každodenný život väčšiny ľudí. Od založenia spoločnosti IKEA pred 72 rokmi sme už prešli dlhú cestu k uskutočneniu tohto sna. Jedným z kľúčových faktorov úspechu bolo prijímanie odhodlaných jednotlivcov, ktorí prijali víziu IKEA a ťahali za jeden povraz, aby ju premenili na skutočnosť. Dnes je IKEA celosvetová organizácia zamestnávajúca tisíce ľudí v mnohých krajinách. Doslova každý deň postupuje IKEA vpred a to je dôvod, prečo potrebuje hľadať a prijímať ďalších odhodlaných jednotlivcov, ktorí by sa pripojili k našej organizácii.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Maloobchod
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov
Adresa
IKEA Bratislava, s.r.o.
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kováčová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2308108   Dátum zverejnenia: 21.11.2016