Reagujte bez životopisu

PLC Programátor

Miesto práce
Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 300 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Príležitosť pre PLC Programátora so skúsenosťami pre automotive spoločnosť pôsobiacu v Lozorne.

Náplň práce na tejto pozícii:
- Realizácia tvorby, úprav a sledovania zmien v automatizovaných systémoch riadenia technologických procesov ( ASR TP )
- Podpora pri zadávaní podkladov pre nové projekty výrobných a obslužných technológií
- Podpora pri zavádzaní nových technológií do prevádzky
- vyhodnocovanie funkčných testov, návrhy na prevedenie úprav
- programovanie PLC zariadení – Siemens, Allen Bradley, ostatné riadiace systémy výrobných a obslužných zariadení
- realizácia nastavení výrobných zariadení podľa požiadaviek výrobcu, resp. produkcie a technológie
- nastavovanie a riešenie problémov robotických zariadení ABB

Požadujeme:

- anglický a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax na obdobnej pracovnej pozícii ideálne v automobilovom priemysle
- programovanie zariadení Siemens, Allen Bradley... - výhodou

Benefity:

- možnosť home office 5 dní v mesiaci
- variabilná zložka mzdy
- príspevok na dochádzanie do zamestnania

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby