Reagujte bez životopisu

Špecialista nákupu

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Vidíš sa v oblasti nákupu a podpora dodávateľov Ti nie je cudzia? Vyznáš sa v SAPe a nebojíš sa rozprávať s kolegami po anglicky?

Tvoja náplň práce bude:

- výber, riadenie a hodnotenie dodávateľov
- podpora existujúcich dodávateľov a udržiavanie spoľahlivých vzťahov
- nákup dielov a vytváranie interného postupu
- účtovanie a evidencia v systéme SAP, hodnotenie VDA
- fakturácia pre európske obchodné oddelenie, sekcia Nákup dielov
- podpora nákladov pre projektový tím a identifikácia možných úspor
- poskytovanie informačných správ a spolupráca so všetkými dodávateľmi
- vytváranie postupov na základe nového opisu práce

Požadujeme:

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- znalosť vývoja dodávateľov
- Microsoft Excel, Word, Outlook - pokročilý
- SAP – základy
- angličtina – úroveň B2 (medzinárodná spoločnosť)

Benefity:

- 13. a 14. plat
- príspevok DDS
- benefitný program Cafetéria
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=