PLC Programátor senior

Miesto práce
Voderady
2 500 - 3 300 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná nadnárodná výrobná spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta, ktorý má skúsenosti s PLC programovaním.

Jeho pracovnou náplňou bude:

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Definicia výrobných krokov
- Podieľanie sa na programovaní a nastavovaní strojov a zariadení
- Optimalizovať výrobné procesy pomocou technických riešení
- Návrh usporiadania v súlade s pravidlami bezpečnosti
- Vytvárať špecifikácie pre nové/modifikované stroje a zariadenia
- Kontrola/prehľad technickej dokumentácie
- Technická podpora výroby, spolupráca s oddelením kvality/výroby pri riešení problémov
- Komunikácia s dodávateľom počas inštalácie nových strojov a zariadení od špecifikácie po porebratie do sériovej výroby
- Technická podpora pri zavedení nových produktov/ zavádzanie procesných zmien v určených termínoch a nákladoch

Požadujeme:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- prax s PLC programovaním (Step7 Simatic, Tiaportal...)
- Anglický jazyk VÝHODOU
- Znalosť MS Office a AutoCAD VÝHODOU
- Orientovaný na detaily
- Flexibilný

Benefity:

- Široká škála finančných aj nefinančných benefitov bude prezentované na osobnom pracovnom pohovore

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search