Kalkulant/Prípravár - dopravné stavby

Miesto práce
Bratislava
1 500 - 1 800 EUR/mesiacvýsledná mzda sa bude odvíjať individuálne, od skúseností vybraného uchádzača

Rozumiete príprave a zostavovaniu rozpočtov, spracovávaniu cenových kalkulácii a prehľadov jednotlivých zákaziek? Ak sa chcete aj do budúcna orientovať na oblasť dopravných stavieb tak určite si o ponuke prečítajte viac!

Náplň práce kalkulanta:
- spolupráca pri vypracovávaní cenových ponúk, zabezpečovanie podkladov pre cenové ponuky
- tvorba ukazovateľov v oblasti cien
- tvorba individuálnych kalkulácií
- tvorba výrobných kalkulácií
- vypracovanie výpisov materiálov

Náplň práce prípravára:
- spracovanie dokumentov úspešnej zákazky
- príprava výstupov pre realizáciu stavby
- úpravy vybraných odbytových kalkulácií do výrobných kalkulácií
- vypracovanie projektu realizácie stavby, technológie výstavby
- zabezpečovanie podkladov výrobnej prípravy počas realizácie stavby
- spracovanie projektov zariadenia staveniska,
- kontrola realizácie a vyhodnocovanie dodržiavania plánov a harmonogramov

Požadujeme:

- vzdelanie v stavebnej oblasti
- Prípravár zameranie na dopravné stavby (VÝHODA)
- analytické myslenie
- zmysel pre detail, spoľahlivosť
- ochota učiť sa

Benefity:

- po skúšobnej dobe osobné hodnotenie k platu 13%
- ročná odmena 12% z ročného platu
- možnosti kariérneho rastu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search