Reagujte bez životopisu

Skladník s VZV vo Vrábloch! Mzda až 1200€!

Miesto práce
Vráble
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Náplň práce:

- Zodpovedá za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie
- Kontroluje množstvá prijímaného materiálu na sklad vzhľadom k príslušnej dokumentácii - Informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu
- Zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu
- Zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli
- Zodpovedá za zhodu pohybu materiálu so systémovými SAP operáciami
- Priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu, pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie
- Dodržiava princíp FIFO
- Zodpovedá za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne)
- Dodržiava poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch, dodržiava smernice SMQ
- Zodpovedá za manipulačnú techniku
- Práca v 3-zmennej prevádzke

Požadujeme:

Požiadavky na kandidáta:

- prax vo výrobnej spoločnosti - výhodou, nie podmienkou
- praktické skúsenosti so skladovým hospodárstvom
- primerané zručnosti na VZV
- znalosť práce v SAP - výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať na 3 zmeny

Benefity:

Benefity a mzdové podmienky:

- príležitosť pre odborný a kariérny rast
- po nástupe pridelený mentor (služobne starší zamestnanec), ktorý zastrešuje adaptačný proces
- odmena k letnej dovolenke a k Vianociam
- poskytujeme pravidelné školenia VZV hradené zamestnávateľom
- prémie podľa dochádzky, bonusy za prácu vo sviatok, víkend nad rámec Zákonníka
práce
- stravovanie v podnikovej jedálni

Pre viac informácií volajte na: 0902 909 288

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search