Reagujte bez životopisu

Zásobovač v Nitre na 3 zmeny! Firemná doprava zabezpečená!

Miesto práce
Čab
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:

Zásobovač vykonáva zásobovanie výrobných liniek jednotlivými komponentami, prázdnym balením, odvoz finálnych výrobkov do skladu.

- zúčastňovať sa výrobnej porady na začiatku smeny
- dodržiavať časový harmonogram príchodov a odchodov zásobovacieho vláčika z jednotlivých zastávok
- zabezpečiť distribúciu komponentov a finálnych balení v potrebnom množstve na jednotlivé výrobné linky
- dodržiavať postupy pri vyskladňovaní a zaskladňovaní materiálu z a do systému (aby nedochádzalo k rozdielu skladových zásob)
- dodržiavať správne stohovanie finálnych balení v sklade finálnych výrobkov
- dodržiavať BOZP, čistotu a poriadok vo výrobných priestoroch a v sklade
- kontrolovať na konci smeny stav nabitia batérií na vláčikoch a vysokozdvižných vozíkoch, ktoré používajú, v prípade potreby vymeniť, resp. pripojiť na nabíjanie
- vyniesť zberné nádoby na odpad (komunálny, plastový, papier, fólie) do kontajnerov

Miesto výkonu práce : Čáb (okres Nitra)

Všetko potrebné Vás naučíme!

Požadujeme:

Požiadavky na kandidáta:

- Platný vodičský preukaz na VZV
- Ochota pracovať na zmeny
- Zodpovedný prístup k práci

Benefity:

Mzdové podmienky:

Základná mzda: 1188,72€
+ variabilná zložka mzdy:
- dochádzkový bonus: 116 €
- firemné ciele: 17 €
- Dovolenkový bonus: 250 €
- Vianočný bonus: 250 €
- Polročné odmeny
- Firemná doprava zabezpečená ZDARMA
- Benefitná karta
- Príspevok zo SF pri narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi (podľa plakety)
- Príspevok na prací prášok
- Extra príspevok za prácu v noci a cez víkend
- Prechod do interného stavu spoločnosti
- Práca v čistom prostredí
- Zabezpečené pracovné oblečenie a pomôcky

Stravovanie: zabezpečené v jedálni, obed v hodnote 0,90 €.

V prípade záujmu volajte na tel.č.: 0902 909 288.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search