Reagujte bez životopisu

Kontrolór/ka kvality v Senci, jedna zmena, víkendy voľné

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 400 EUR/mesiac

Ak máš skúsenosti v oblasti kontroly kvality, máme pre teba pracovnú ponuku na 1 zmenu.

Práca na jednu zmenu od 6:00 (7:00) do 14:30 (15:30), víkendy voľné.

Náplň práce:
- Kontrola vstupných a výstupných dielov
- Spracovanie príslušnej dokumentácie kontroly kvality (napr. kontrolné zoznamy dielov, montáž, výstupná kontrola)
- Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
- Tvorba dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
- Správa dát v rámci ERP-systému IFS (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
- Účasť a vykonávanie auditov interných procesov
- Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality
- Dodržiavať štandardy 5S podľa interných postupov

Požadujeme:

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- AJ na pokročilej úrovni
- microsoft excel- základy

Benefity:

- priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
- motivujúce platové ohodnotenie
- náborový bonus 500€
- 13-ty plat
- ročný bonus
- príspevok do DDS
- finančnú odmenu za senioritu
- náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
- v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
- 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
- bezplatné školenia v rámci náplne práce
- finančný príspevok na vzdelávanie - jazykový kurz
- možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
- zamestnanecká autobusová doprava z Pezinka

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search