Reagujte bez životopisu

Skladník / Manipulant

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Tvojou náplňou práce bude:

- Príjem, manipulácia, triedenie a expedícia materiálu
- Výpomoc pri vykladaní/nakladaní kamiónov
- Inventúry skladových zásob - kontroly, počty
- Príprava dokumentov zahŕňajúca prácu s PC
- Používanie predpísaných pracovných prostriedkov a pridelených OOPP
- Udržiavanie čistotu a poriadok na pracovisku
- Práca v 2 - zmennej prevádzke (s možnosťou prechody na 3- zmennú prevádzku)

Požadujeme:

- Manuálna zručnosť a skúsenosti s prácou v sklade
- Aktívny používateľ PC
- Platné oprávnenie na vedenie VZV - výhodou
- Dôslednosť, presnosť, precíznosť a ochota učiť sa nové veci
- Pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov
- Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Benefity:

- práca na pracovnú zmluvu
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- príspevok na cestovanie
- príplatok za odpracované hodiny

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=