Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik pre PLC

Miesto práce
Kechnec, okres Košice - okolie
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Základná náplň práce:

- práca pri výrobnej linke, tzn. zabezpečenie plynulého chodu výrobnej linky (obsluha všetkých elektrických zariadení, strojov a prístrojov)
- zabezpečenie plynulého chodu výroby preventívnymi údržbami a kontrolami strojov
- starostlivosť o elektrické systémy, inštalácia a oprava
- diagnostika, riešenie elektrických, technických, PLC problémov a porúch

Miesto výkonu práce - Kechnec.

Požadujeme:

- elektrotechnické vzdelanie, elektrotechnická vyhláška §21 alebo §22
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- skúsenosť s frekvenčnými systémami a PLC systémami
- ochota zastúpiť kolegov v prípade potreby v rámci voľna za príplatok (nadčas)

Benefity:

* Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí
* Dochádzkový bonus za vašu spoľahlivosť
* Stravný lístok v hodnote 9,00 € pre pohodlné stravovanie
* Príspevok do 3. piliera nad rámec zákona pre vašu finančnú istotu
* Príspevok na teambuilding
* Letný bonus vo výške 500 € (len pre zamestnancov po skúšobnej dobe)
* Odmeny pri pracovnom výročí
* Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov
* Cafeteria Benefity pre vaše pohodlie
* Karta Multisport na zlepšenie vášho zdravia a kondície
* Zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=