Reagujte bez životopisu

Elektroinžinier | Administratíva | Senec

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 800 EUR/mesiac

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť plnoautomatizovaných strojov pri Senci, hľadáme elektroinžiniera do administratívy!

Základná náplň práce je:

- Zabezpečiť kontakt medzi výrobným závodom a dizajnom v technických otázkach týkajúcich sa elektroniky a SW produktov firmy,
- Riadiť a riešiť úlohy elektronického zamerania v rámci výroby optických a triediacich strojov, technická podpora výroby,
- Zodpovednosť za finálne testovanie produktov,
- Zodpovednosť za implementáciu technických zmien v oblasti elektroniky z dôvodu vylepšovania produktov aj nahradzovania zastaralých komponentov,
- Technická podpora manažmentu kvality (dizajn testerov, audit dodávateľov, hľadanie preventívnych opatrení, atď.),
- V spolupráci s vývojom, zodpovednosť za zhodu vyrábaných dielov/výrobkov s požiadavkami CE/UL,
- Zodpovednosť za vytvorenie a udržiavanie dokumentácie potrebnej pre výrobu aj dokumentáciu skutkového stavu,
- Zodpovednosť za vykonávanie technickej a metodickej podpory pre ďalších technikov v ladení a hľadaní porúch na úrovni prvkov osadených na DPS,
- Aktívne participovať na projektoch trvalého zlepšovania a samostatne ich iniciovať,
- Definovať a riadiť všetky úlohy výroby v oblasti elektroniky a elektrotechniky potrebné na prispôsobenie stroja konkrétnym požiadavkám zákazníka,
- Vykonávať školenia súvisiace s výrobkami pre interné potreby, zákazníkov a dodávateľov (odovzdávanie know-how),
- Zúčastňovať sa na inštalácii a následného testovania strojov u zákazníka,
- Vykonávať technickú podporu pre servisný personál v teréne, v prípade potreby vycestovať na miesto zásahu, diagnostikovať a opraviť zariadenie,
- Podieľať sa na zdokonaľovaní, testovaní, vývoji nových strojov a dielov,
- Vykonávať pokyny podľa požiadaviek priameho nadriadeného a manažmentu,
- Pracovať v zmysle interných procedúr, postupov a inštrukcií,
- Dodržiavať legislatívne a interné pravidlá v oblasti BOZP, ochrany pred požiarmi a životného prostredia,
- Zúčastňovať sa školení a služobných ciest nariadených zamestnávateľom,
- Prispievať svojou prácou a správaním sa na pracovisku k napĺňaniu politiky a cieľov kvality a dodržiava svoje povinnosti ustanovené dokumentáciou systému manažérstva kvality,
- Zabezpečovať preventívne opatrenia v rámci procesov svojich zodpovedností za účelom nulovej nehodovosti, znižovania skoro nehôd a drobných úrazov.

Požadujeme:

- Anglický jazyk, komunikatívna úroveň
- MS Office – pokročilý
- §22, Vyhl. 508/2009 Z. z., min. 3 roky praxe (pri VŠ), 5 rokov (pri SŠ)
- znalosť: DSP, uP, FPGA, CCD, LED/Laser, systémov priemyselného videnia
- Znalosť konštrukcie radiacich panelov/rozvádzačov a súvisiacich technických noriem

Benefity:

- po určitom čase (zaškolenie, zapracovanie) možnosť Home-Office
- firemná bezplatná autobusová doprava Pezinok-Senec priamo do závodu
- príspevok na DDS
- 13-ty plat
- stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
- severská kultúra na pracovisku, priateľská atmosféra
- kurzy, školenia, príspevky na vzdelávanie
- 2 dni voľna navyše
- iné..

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Benefity

Možnosť home office