Reagujte bez životopisu

Operátor výroby vo Voderadoch! Mzda až 1400€.

Miesto práce
Voderady, Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Čo bude Vašou náplňou práce?
- obsluha výrobnej linky na výrobu plastového granulátu,
- navážanie surovín zo skladu,
- odvoz hotového granulátu do skladu,
- dohľad nad kvalitou výrobku.

Miesto výkonu práce : Voderady

Práca na tri zmeny.

Požadujeme:

Požiadavky :
- Manuálna zručnosť,
- Fyzická zdatnosť,
- Ochota pracovať na zmeny,
- Zdravotná spôsobilosť.

Pozícia vhodná aj pre absolventov a ľudí bez praxe, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Benefity:

- Mzda brutto až 1400€,
- základná mzda - 950€,
- zvýšené príplatky za prácu v noci a prácu cez víkendy,
- kompenzačné príspevky za sťažené prostredie,
- mesačný výkonnostný bonus - 170€/mes.;
- dochádzkový bonus - 25,10€/mes.
- WP bonus - 46,72€/mes.
- príspevok na dopravu - 50€/mes.
- vernostný bonus 300€ (po ukončení skúšobnej doby);
- kvartálne preplácanie nadčasov (+príplatky);
- refferal bonus - 1000€,
- stravné lístky,
- po skúšobnej dobe zmluva na 1 rok.

Pre viac info volajte na : 0902 909 288

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search