Reagujte bez životopisu

Údržbár v blízkosti Bratislavy! Nástup ihneď!

Miesto práce
Lozorno, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac

Pre významného klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme údržbára v blízkosti Bratislavy v Lozorne. Pozícia je vhodná aj pre absolventa!

Pracujete od Pondelka do Piatku!

Dva typy pracovnej doby, podľa dohody:
1. Práca na 3 zmeny 8 hodinové
2. Práca na 12 hodinové zmeny

Ponúkame:
- základná mzda 1500€/mesiac
- bonus za dochádzku 60€/mesiac
- výkonnostný bonus do 140€/mesiac

Náplň práce:
- vykonávanie operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby výrobných a technických zariadení spoločnosti
- odstraňovanie porúch zariadení s cieľom zabezpečiť ich plynulý chod
- spolupráca inštalácii nových strojov a zariadení
- optimalizovanie a navrhovanie výmeny jednotlivých používaných prístrojov a zariadení.
- odstraňovanie elektrických a mechanických porúch a vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
- vedenie záznamov o údržbárskych činnostiach.

Požadujeme:

- platná vyhláška §21 PODMIENKOU
- stredoškolské vzdelanie technického smeru
- schopnosť čítania výkresov
- manuálna zručnosť

Benefity:

- firemná doprava zo Záhoria a z Bratislavy
- príspevok na dopravu v prípade, že cestujete vlastným autom od 40€ do 200€/mesiac
- stravná karta
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- zmenový príplatok
- Vianočný bonus
- 300€ za odporúčanie kandidáta
- možnosť dorobenia vyhlášky §22

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search