Strategický nákupca: stačia 2 roky skúseností a chuť cestovať po Európe

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Máte skúsenosti ako NÁKUPCA? Láka Vás automobilový priemysel, ale neviete sa tam dostať bez predchádzajúcej skúsenosti? Ovládate anglický jazyk a máte chuť cestovať naprieč celou Európou ?

Využite svoju šancu! Hľadáme STRATEGICKÉHO NÁKUPCU.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za nákup nepriamych materiálov pre výrobné závody v Európe
- Pomoc pri vyjednávaní s dodávateľmi a účasť na osobných stretnutiach
- Príprava podkladov a reportov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Príprava analýz a kalkulácií
- Kontrola včasného dodania materiálu
- Strategická podpora výrobných závodov v oblasti nákupu danej komodity
- Komunikácia s výrobou a plánovaním

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- skúsenosť s nákupom min. 2 roky
- technické vzdelanie / skúsenosti z výrobného prostredia
- znalosť anglického jazyka na plynulej úrovni
- ambiciózna, dynamická osobnosť
- samostatnosť, rozhodnosť, flexibilita

Benefity

Tak ako ostatné medzinárodné spoločnosti, aj táto ponúka veľké množstvo firemných benefitov (13. plat, rôzne zľavy, stravné lístky, home office a pod.).

Táto pozícia ale navyše prináša možnosť spoznávať Európu, kariérne rásť, zúčastňovať sa rôznych odborných školení a využívať výhody medzinárodnej spoločnosti.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 3164451  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.