Recepčná - práca pre študentov

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3.5 - 4.5 EUR/hodina

Hľadáme šikovného študenta/študetku vysokej školy, ktorý si hľadá dlhodobú prácu počas štúdia. Ponúkame možnosť práce na recepcii v medzinárodnej spoločnosti.

Tvojou náplňou práce bude:
- Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, občerstvenie
- Telefonický kontakt a prepájanie hovorov
- Preberanie a distribúcia pošty
- Starostlivosť o zasadacie miestnosti
- Administratívne práce

Požadujeme

Ak spĺňaš tieto požiadavky, neváhaj na pozíciu reagovať:

- Skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
- Anglický jazyk na úrovni mierne pokročilý (zamestnanec musí byť schopný vybaviť telefonát v angličtine)
- Komunikačné schopnosti
- Príjemný vzhľad a vystupovanie

Benefity

- 13. a 14. mzda
- vzdelávací program
- plne hradené stravné lístky

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 3136246  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.5 - 4.5 EUR/hodina