Operátor stroja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1200 EUR/mesiac

Spoločnosť so zameraním na výrobu spojovacieho materiálu hľadá OPERÁTORA STROJA.

Vašou náplňou práce bude:

- Obsluha stroja a dohliadanie na jeho fungovanie
- Drobné opravy stroja
- Poskytovať denné/týždenné prehľady nadriadenému o počte vyrobeného/nevyrobeného tovaru
- Emailová komunikácia

PRÁCA NA 2 ZMENY STRIEDAJÚCE SA PO TÝŽDNI:
Ranná zmena 6:00-14:30
Poobedná zmena 14.00 – 22.00

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Polygrafické, tlačiarenské, strojárenské vzdelanie je veľkou výhodou
- Čiastočná prax s tlačiarenským strojom / ofsettovou tlačou je VÝHODOU
- Predchádzajúca skúsenosť je NEVYHNUTNÁ
- Základná znalosť MS Office balíčka - MICROSOFT WORD

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nadštandardné benefity:

- 13. plat
- Príspevok na dochádzanie do práce (po skúšobnej dobe – preplatenie SAD/MHD nákladov, okrem auta)
- Zabezpečený pitný režim a ovocie
- 100% priplatok cez sviatok a iné

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 3135968  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1200 EUR/mesiac