SSC- Accounts Receivable Clerk s německým jazykem

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
25000 - 27000 Kč/mesiac

Co budete dělat?
- Zpracovávat a párovat příchozí platby s příslušnými fakturami
- Hlídat platební morálku zákazníků – platí zákazník včas?
- Nastavovat a přehodnocovat kreditní limity u nových a stávajících zákazníků ve spolupráci s pobočkou
- Zpracovávat reklamace od zákazníků
- Provádět měsíční uzávěrky
- Reporting dle požadavků společnosti
- Denní telefonní komunikace se zákazníky a pobočkou v zahraničí
- Podílet se na zlepšování stávajících procesů

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
- Německý jazyk na výborné úrovni – telefonování s rodilými mluvčími
- Komunikativní znalost angličtiny – aktivní využití v rámci společnosti
- Středoškolské/vysokoškolské vzdělaní – vhodné i pro absolventy, které zaškolíme
- Zodpovědnost, pečlivost a cit pro detail
- Samostatnost, sebereflexi a ochotu na sobě stále pracovat

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- Dotované obědy
- Občerstvení na pracovišti ZDARMA
- Příspěvek na životní/penzijní připojištění
- Autobusovou dopravu z centra Brna až před brány firmy ZDARMA
- Jazykové vzdělávání ZDARMA - široké spektrum podporovaných jazyků
- Možnost kariérního růstu či uplatnění v dalších oblastech v rámci SSC
- Příjemný, menší kolektiv SSC, který funguje jako jeden tým
- Stabilní pracovní místo – hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně do týmu s mezinárodní působností

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo
ID: 3106216  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 27000 Kč/mesiac