Supervízor úseku kontroly kvality

Miesto práce
Bytča, okres Bytča
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk obsadzujeme pozíciu VEDÚCI KONTROLY!

Náplň práce:

- riadenie činnosti úseku kvality a plnenie úloh v zmysle platných aktov riadenia
- organizovanie a koordinovanie činnosti zamestnancov výstupnej a medzioperačnej kontroly
- metodické riadenie vstupnej kontroly
- vytváranie podmienok a predpokladov pre rovnomerné plnenie výrobných úloh v požadovanej kvalite, kvantite, sortimente a temínoch
- dosahovanie KPI
- monitorovanie dodržiavania vybraných interných predpisov
- účelné využitie pracovných síl a výrobných kapacít, zvyšovanie produktivity práce kontroly
- zúčastňuje sa jednaní o kvalie s dodávateľmi nakupovaných produktov a odberateľmi ložísk a komponentov
- vypracovanie reportingov za oblasť kvality
- vyhodnocovanie kvality prvých vzoriek
- vystvavovanie reklamačných protokolov na nakupované produkty
- vykonávanie analýz nezhodných výrobkov, nakupovaných produktov a vyrábaných výrobkov pred expedíciou zákazníkom
- vykonávanie analýz reklamovaných ložísk, navrhovuje opatrenia formou 8D reportu a reportu a 5xWhy
- zúčastňuje sa komisií nezhodných výrobkov vo výrobe
- vykonávanie externých a interných auditov
- uvoľňuje a schvaluje vhodných dodávateľov v zmysle interných predpisov
- spracováva PPAP
- spolupracuje pri zavádzaní nových výrobkov

Požadujeme

- znalosť výrobného programu, noriem, SMK EN ISO 9001, ISO/TS 16949
- znalosť štatistických metód: FMEA, APQP, PPAP, SPC
- schopnosť optimalizovať procesy
- MS Office na užívateľskej úrovni
- znalosť AJ - výhodou
- VP - B
- manažérske zručnosti a schopnosť rozhodovania a riadenia
- flexibilita, adaptabilita, pružnosť,
- iniciatíva, tvorivosť, schopnosť navrhovať a realizovať zmeny

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 2973036  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.