Manažér údržby s nemčinou

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná a rozrastajúca sa vyrobná spoločnosť aktuálne hľadáme Manažéra elektroúdržby s aktívnym nemeckým jazykom.

Pracovná náplň:

- Zodpovednosť za vedenie údržby v rámci celého podniku
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných strojov a zariadení
- Vedenie tímu oddelenia údržby (8 servisných technikov)
- Pripravovanie plánov preventívnej a korektívnej údržby
- Spolupodieľanie sa na projektoch neustáleho zlepšovania
- Spolupodieľanie sa na riadení nových projektov
- Zodpovednosť za prípravu a dodržiavanie finančných budgetov
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, inžiniering, kvalita atď.)

Požadujeme

Požadujeme:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie v technickom odbore (zameranie na elektro)
- Platné osvedčenie min. §23
- Min. 3 roky skúseností s vedením údržby v ramci výrobnej spoločnosti
- Skúsenosti v automobilovom priemysle silnou výhodou
- Nemecký jazyk - aktívne
- Organizačné zručnosti
- Zmysel pre zodpovednosť
- Leaderský potenciál
- Technické myslenie

Benefity

- Prostredie rozvíjajúcej sa výrobnej spoločnosti
- Motivujúce platové podmienky
- Jazykové vzdelávanie

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2779992  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.