Vedúci údržby

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzujeme pozicíu VEDÚCI ÚDRŽBY pre dívíziu MONTÁŽ!

Náplň práce:

- Plánovanie a riadenie preventívnej údržby výrobných zariadení a vstrek. nástrojov v systéme SAP
- Spolupodieľanie sa a rozvoj systému managementu opráv strojov a nástrojov
- Zabezpečovanie plánovaných i neplánovaných opráv výrobných zariadení a vstr. nástrojov
- Tvorba zoznamu náhradných dielov pre jednotlivé zariadenia, stanovenie potrebného množstva zásob
- Zabezpečovanie potrebných náhradných dielov a vedenie ich evidencie v systéme SAP
- Komplexné riadenie tímu zm. údržbárov a mechanikov (operatívne riadenie ich činnosti, pravidelné tréningy, vzdelávanie, atď.)
- Príprava rozpočtu oddelenia údržby (nákup náhradných dielov, prevádzkové a ostatné náklady)
- Sledovanie a vyhodnocovanie nákladov na údržbu výrobných zariadení a navrhovanie opatrení, ktoré budú viesť k ich znižovaniu
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Sledovanie a vyhodnocovanie poruchovosti výrobných zariadení, prezentácia výsledkov
- Uplatňovanie všetkých postupov vyplývajúcich zo zavedeného systému riadenia kvality
- Kooperácia pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti

Požadujeme

- Technikcé vzdelanie
- 2-5 rokov praxe na pozícii tímlídra údržby vo výrobnej spoločnosti v automobilovom alebo elektrotechnickom priemysle
- Skúsenosti s vedením tímu údržbárov
- Dobré technické znalosti z oblasti elektrotechniky, pneumatiky, hydrauliky a mechaniky
- Schopnosť samostatnej orientácie v technickej dokumentácii strojov
- Zručnosť s plánovaním rozpočtu - Skúsenosti z údržbou vstrekovacích nástrojov
- Platné osvedčenie podľa §22-23 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. je výhodou - Schopnosť práce s chemickými látkami, práce vo výškach a obsluhy zdvíhacích zariadení
- Znalosť CAD systému - výhodou
- Základná znalosť zákonníka práce

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering
ID: 2776035  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.