Cégek listája
Válasszon az ábécé betűiből
À
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
O
R
S
Š
T
V
W
Z
Ž
0-9
- 1. súkromné gymnázium v Bratislave Bratislava-Ružinov 2
À
- À la maison s. r. o. 1
A
- All Right 1
- AUTO - IMPEX spol. s r.o. 1
B
- Banskobystrický samosprávny kraj 10
- Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 4
- Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Sučany 3
- Bratislavská šachová akadémia 1
- British International School Bratislava 1
- Brose Prievidza, spol. s r.o. 1 TOP
- Bystrá škôlka 2
C
- Centrum pre rodinu - Poprad 1
- CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o. 1 TOP
- Cirkevná spojená škola Dolný Kubín 1
- Cirkevná spojená škola sv. Martina Hviezdoslavov 3
- Cirkevná základná škola - Narnia Bratislava-Petržalka 7
- Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Žilina 1
- Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa Partizánske 2
- Cirkevná základná škola sv. apoštola Pavla Sihelné 1
- Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda Sereď 1
- Cirkevná základná škola sv. Jána Bosca Lučenec 1
- Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka Spišská Nová Ves 1
D
- DeutschAkademie, Sprachschule für Deutschkurse in Bratislava Management and Language Training s.r.o. 1
- DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA 1 TOP
- DomEdu, občianske združenie Banská Bystrica 1
E
- Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia Pezinok 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy Bratislava-Devín 1
- Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art Huncovce 2
- Elokované pracovisko ako súčasť Základnej umeleckej školy Bratislava-Vajnory 6
- English Kids Club, n.o. 1
- ESOX-PLAST s.r.o. 1
- Evanjelická spojená škola Martin 5
- Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej Rimavská Sobota 1
- Evanjelické gymnázium Tisovec 1
F
- FANTASTICKÁ - občianske združenie 1
- Fluentbe Sp. z o.o. 1
- FONDUE, s.r.o. 1
G
- Gymnázium Alberta Einsteina Bratislava-Petržalka 1
- Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica 1
- Gymnázium Andreja Vrábla Levice 1
- Gymnázium Angely Merici Trnava 2
- Gymnázium Bratislava-Dúbravka 9
- Gymnázium Bratislava-Karlova Ves 2
- Gymnázium Bratislava-Rača 2
- Gymnázium Federica Garcíu Lorcu Bratislava-Podunajské Biskupice 4
- Gymnázium Ivana Horvátha Bratislava-Ružinov 5
- Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota 1
- Gymnázium Jána Hollého Trnava 1
- Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského Banská Bystrica 2
- Gymnázium Karola Štúra Modra 1
- Gymnázium Košice-Staré Mesto 1
- Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom 1
- Gymnázium Malacky 3
- Gymnázium Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 1
- Gymnázium Mikuláša Kováča Banská Bystrica 2
- Gymnázium Myjava 1
- Gymnázium Pezinok 3
- Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany 2
- Gymnázium pre žiakov s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Karlova Ves 1
- Gymnázium Spišská Nová Ves 2
- Gymnázium Šahy 1
H
- Hotelová akadémia Bratislava-Nové Mesto 1
- Hotelová akadémia Liptovský Mikuláš 3
I
- International House Bratislava, s.r.o. 1
J
- Jazyková škola Volis Academy 1
K
- Krúžky v škole o.z. 1
L
- Logiscool Slovakia 1
M
- Materská škola a Základná škola Rozmanita Bratislava 1
- Materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Materská škola Malacky 1
- monteworld s. r. o. 1
- MY BRAIN ACADEMY s. r. o. 1
O
- Obchodná akadémia Bratislava-Nové Mesto 7
- Obchodná akadémia Bratislava-Petržalka 3
- Obchodná akadémia Imricha Karvaša Bratislava-Petržalka 4
- Obchodná akadémia Pezinok 2
- Obchodná akadémia Považská Bystrica 1
- Obchodná akadémia Žilina 2
- Ohnisko 1
R
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Mesto nad Váhom a Myjava Nové Mesto nad Váhom 1
- Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou Trenčín 1
- REIL-VIOLIN Közhasznú Nonprofit Kft. 1
S
- Slobodná škola - Súkromná základná škola Košice 3
- SlovakFriends s.r.o. 1
- Slovenská Humanitná Rada 1
- Slovenský inštitút nemeckého jazyka, s. r. o. 1
- Spojená škola Banská Bystrica 2
- Spojená škola Bratislava-Dúbravka 1
- Spojená škola Bratislava-Karlova Ves 1
- Spojená škola Bratislava-Nové Mesto 1
- Spojená škola Bratislava-Petržalka 6
- Spojena škola Dunajská Streda 1
- Spojená škola internátna Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Ivanka pri Dunaji 4
- Spojená škola Malinovo 3
- Spojená škola Martin 1
- Spojená škola Mošovce 1
- Spojená škola Nitra 1
- Spojená škola Nové Zámky 2
- Spojená škola Rakovice 2
- Spojená škola Sládkovičovo 1
- Spojená škola Sládkovičovo 2
- Spojená škola sv. Františka Assiského Malacky 4
- Spojená škola sv. Uršule Bratislava-Staré Mesto 1
- Spojená škola Svätej Rodiny Bratislava-Petržalka 1
- Spojená škola Turčianske Teplice 1
- Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov Prešov 1
- Spojená škola, Školská 35, Nemecká Nemecká 1
- Stredná odborná škola 1
- Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy Bernolákovo 1
- Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou 1
- Stredná odborná škola automobilová Trnava 1
- Stredná odborná škola dopravná Bratislava-Ružinov 5
- Stredná odborná škola drevárska Zvolen 2
- Stredná odborná škola ekonomická Spišská Nová Ves 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy Banská Bystrica 1
- Stredná odborná škola elektrotechnická Gbely 2
- Stredná odborná škola elektrotechnická Trnava 1
- Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina 4
- Stredná odborná škola Handlová 6
- Stredná odborná škola chemická Bratislava-Ružinov 2
- Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Šaľa 1
- Stredná odborná škola informačných technológií Bratislava-Rača 5
- Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava-Ružinov 4
- Stredná odborná škola letecko - technická Trenčín 1
- Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa Bratislava-Petržalka 10
- Stredná odborná škola Nováky 3
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Martin 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom 1
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča Bratislava-Ružinov 8
- Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava 1
- Stredná odborná škola pedagogická Modra 2
- Stredná odborná škola polygrafická 1
- Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2 Zlaté Moravce 5
- Stredná odborná škola Považská Bystrica 1
- Stredná odborná škola pri reedukačnom centre Sološnica 6
- Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 3
- Stredná odborná škola sv. Klementa Hofbauera Podolínec 1
- Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola Komárno 5
- Stredná odborná škola technická Čadca 2
- Stredná odborná škola technická Poprad 1
- Stredná odborná škola technická Šurany 3
- Stredná odborná škola technická Tlmače 3
- Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola Štúrovo 1
- Stredná odborná škola technológií a remesiel Bratislava-Ružinov 2
- Stredná odborná škola Trenčín 2
- Stredná odborná škola veterinárna Nitra 1
- Stredná odborná škola Žarnovica 2
- Stredná priemyselná škola dopravná Trnava 2
- Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom 4
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Dúbravka 5
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Petržalka 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Bratislava-Staré Mesto 1
- Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov 1
- Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša Banská Bystrica 1
- Stredná priemyselná škola Myjava Myjava 6
- Stredná priemyselná škola Stará Turá 1
- Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická Bratislava-Ružinov 6
- Stredná priemyselná škola stavebná Žilina 2
- Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Nitra 1
- Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica Považská Bystrica 3
- Stredná zdravotnícka škola Bratislava-Ružinov 2
- Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne Trenčín 3
- Stredná zdravotnícka škola Prievidza 1
- Stredná zdravotnícka škola Trnava 5
- Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra 1
- Súkromná materská škola BESST Trnava 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto 3
- Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky 1
- Súkromná materská škola Životný štart Budmerice 1
- Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves 4
- Súkromná spojená škola francúzsko – slovenská Bratislava-Petržalka 1
- Súkromná spojená škola Kings Schools International, Trnavská cesta 3421/39, Bratislava 1
- Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Súkromná stredná odborná škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná stredná odborná škola HOST Bratislava-Nové Mesto 3
- Súkromná stredná odborná škola Košice-Dargovských hrdino 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorove Kosihy 2
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová Očová 1
- Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Mostová 6
- Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica 1
- Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris Žilina 1
- Súkromná stredná odborná škola SD Jednota Šamorín Šamorín 1
- Súkromná stredná odborná škola veterinárna Bratislava-Dúbravka 1
- Súkromná stredná odborná škola Žilina 2
- Súkromná stredná športová škola Bratislava-Petržalka 2
- Súkromná stredná športová škola ELBA Prešov 2
- Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS Bratislava-Podunajské Biskupice 3
- Súkromná stredná športová škola Zvolen 3
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby 1
- Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby Bratislava-Petržalka 4
- Súkromná škola umeleckého priemyslu Zvolen 2
- Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori Bratislava-Lamač 2
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Banská Bystrica 1
- Súkromná základná škola Bernolákovo 1
- Súkromná základná škola BESST 7
- Súkromná základná škola BESST Trnava 6
- Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Súkromná základná škola Edulienka Bratislava-Staré Mesto 1
- Súkromná základná škola FELIX Liptovský Mikuláš 4
- Súkromná základná škola Felix Trnava 2
- Súkromná základná škola FUTURUM Trenčín 2
- Súkromná základná škola Guliver Banská Štiavnica 3
- Súkromná základná škola International School Košice-Košická Nová Ves 4
- Súkromná základná škola Kechnec 3
- Súkromná základná škola Košice-Západ 1
- Súkromná základná škola Košice-Západ 3
- Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola Makovičky Nitra 4
- Súkromná základná škola Martin 2
- Súkromná základná škola Nitra 1
- Súkromná základná škola Pliešovce 1
- Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov Bratislava-Petržalka 4
- Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromná základná škola Ružomberok 2
- Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná škola Senec 1
- Súkromná základná škola Šaľa 2
- Súkromná základná škola Trenčín 4
- Súkromná základná umelecká škola Akadémia muzika Terchová 1
- Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok Ružomberok 1
- Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS Bratislava-Petržalka 5
- Súkromná základná umelecká škola ARTIMO Malinovo 1
- Súkromná základná umelecká škola Báhoň 1
- Súkromná základná umelecká škola Bratislava-Ružinov 1
- Súkromná základná umelecká škola Dražkovce 1
- Súkromná základná umelecká škola Hamuliakovo 4
- Súkromná základná umelecká škola Nová Dedinka 1
- Súkromná základná umelecká škola Zacharová Vlkanová 3
- Súkromná základná umelecká škola Zvolen 2
- Súkromná základná umelecká škola Zvolenská Slatina 1
- Súkromná ZŠ WonderSchool Bratislava-Dúbravka 3
- Súkromná ZUŠ Ars Akademy Veľké Uherce 3
- Súkromná ZUŠ Bratislava-Petržalka 1
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST 2
- Súkromné bilingválne gymnázium BESST Trnava 2
- Súkromné centrum poradenstva a prevencie Sereď 1
- Súkromné gymnázium Bratislava-Nové Mesto 1
- Súkromné gymnázium FUTURUM Trenčín 7
- Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA Bratislava-Karlova Ves 2
- Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Košice-Juh 2
- Súkromné konzervatórium Zvolen 2
- SZŠ Bratislava-Petržalka 4
Š
- Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru Bratislava-Karlova Ves 2
- Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola Šaľa 1
- Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Nové Mesto nad Váhom 1
- Špeciálna základná škola Vtáčkovce 1
T
- The Baby One 1
V
- Veselá veda Slovensko o.z. 1
- Vzdelávacia skupina Citadela Ivanka pri Dunaji 2
W
- WINGS SK, s.r.o. 1
Z
- Základná škola - Alapiskola Jelenec 2
- Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy Pohronská Polhora 1
- Základná škola Andreja Kmeťa Levice 4
- Základná škola Banská Bystrica 4
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Banská Bystrica 1
- Základná škola Banská Bystrica 2
- Základná škola Bernolákovo 7
- Základná škola Biely Kostol 1
- Základná škola Blatné 2
- Základná škola Bobot 1
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 4
- Základná škola Bratislava-Devínska Nová Ves 5
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 3
- Základná škola Bratislava-Dúbravka 4
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 7
- Základná škola Bratislava-Karlova Ves 4
- Základná škola Bratislava-Lamač 4
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 2
- Základná škola Bratislava-Petržalka 8
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 3
- Základná škola Bratislava-Petržalka 1
- Základná škola Bratislava-Petržalka 5
- Základná škola Bratislava-Petržalka 11
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 2
- Základná škola Bratislava-Podunajské Biskupice 1
- Základná škola Bratislava-Rača 1
- Základná škola Bratislava-Rača 10
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 5
- Základná škola Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola Bratislava-Ružinov 2
- Základná škola Bratislava-Ružinov 22
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 4
- Základná škola Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 3
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 4
- Základná škola Bratislava-Vrakuňa 12
- Základná škola Cífer 2
- Základná škola Citadela Bratislava-Staré Mesto 3
- Základná škola Čierny Brod 1
- Základná škola Dolná Tižina 1
- Základná škola Dolný Pial 1
- Základná škola Dunajská Lužná 7
- Základná škola Dunajská Streda 2
- Základná škola Gajary 1
- Základná škola Galanta 2
- Základná škola Gbelce 1
- Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 3
- Základná škola Handlová 3
- Základná škola Hranovnica 1
- Základná škola Ilava 2
- Základná škola J. G. Tajovského Senec 2
- Základná škola Jakubov 2
- Základná škola Jána Amosa Komenského Kolárovo 1
- Základná škola Jána Kupeckého Pezinok 1
- Základná škola Janova Lehota 3
- Základná škola Jelka 4
- Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala Spišská Belá 1
- Základná škola Juraja Fándlyho Sereď 4
- Základná škola Kalinkovo 5
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava 3
- Základná škola Kataríny Brúderovej Bratislava-Vajnory 2
- Základná škola Kecerovce 3
- Základná škola Klasov 1
- Základná škola Klátova Nová Ves 1
- Základná škola Komárno 1
- Základná škola Košice-Dargovských hrdinov 3
- Základná škola Košice-Juh 1
- Základná škola Košice-Luník IX 1
- Základná škola Košice-Nad jazerom 3
- Základná škola Košice-Sever 1
- Základná škola Košice-Staré Mesto 4
- Základná škola Košická Belá 1
- Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave Stupava 7
- Základná škola Kvetoslavov 3
- Základná škola Lehnice 5
- Základná škola Leopoldov 1
- Základná škola Limbach 2
- Základná škola Ľubica 2
- Základná škola Lučenec 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Modra 1
- Základná škola Ľudovíta Štúra Šaľa 1
- Základná škola Malá Ida 2
- Základná škola Malacky 1
- Základná škola Malacky 3
- Základná škola Martin 2
- Základná škola Matky Alexie Bratislava-Staré Mesto 2
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Ivanka pri Dunaji 7
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Most pri Bratislave 8
- Základná škola Milana Rastislava Štefánika Piešťany 4
- Základná škola Miloslavov 2
- Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 4
- Základná škola Modra 1
- Základná škola Mojmírovce 4
- Základná škola Narnia Banská Bystrica 2
- Základná škola Narnia Trnava 2
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitra 3
- Základná škola Nitra 1
- Základná škola Nitrianske Hrnčiarovce 1
- Základná škola Nová Dedinka 4
- Základná škola Nová Dubnica 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Mesto nad Váhom 1
- Základná škola Nové Zámky 1
- Základná škola Partizánske 1
- Základná škola Pavla Marcelyho Bratislava-Ružinov 3
- Základná škola Pezinok 1
- Základná škola Piešťany 3
- Základná škola Plavecký Štvrtok 3
- Základná škola Pusté Úľany 2
- Základná škola Radošovce 2
- Základná škola Rohožník 6
- Základná škola Rovinka 3
- Základná škola s Materskou školou Angely Merici Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Badín 2
- Základná škola s materskou školou Báhoň 3
- Základná škola s materskou školou Beladice 1
- Základná škola s materskou školou Benice 1
- Základná škola s materskou školou Bidovce 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 4
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 3
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Nové Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Bratislava-Rusovce 4
- Základná škola s materskou školou Brehy 2
- Základná škola s materskou školou Brezno 1
- Základná škola s materskou školou Bučany 2
- Základná škola s materskou školou Čajkov 2
- Základná škola s materskou školou Čeľadice 2
- Základná škola s materskou školou Dlhá nad Oravou 1
- Základná škola s materskou školou Dolná Poruba 4
- Základná škola s materskou školou Dolné Orešany 1
- Základná škola s materskou školou Drahovce 2
- Základná škola s materskou školou Drietoma 1
- Základná škola s materskou školou Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Dúbrava 1
- Základná škola s materskou školou Hermanovce 4
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 3
- Základná škola s materskou školou Hlohovec 1
- Základná škola s materskou školou Horná Kráľová 1
- Základná škola s materskou školou Horná Streda 1
- Základná škola s materskou školou Hrnčiarovce nad Parnou 1
- Základná škola s materskou školou Hronský Beňadik 2
- Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské 2
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 3
- Základná škola s materskou školou Chorvátsky Grob 13
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Bratislava-Rača 7
- Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského Lednica 1
- Základná škola s materskou školou Jána Bakossa Banská Bystrica 3
- Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka Pribylina 6
- Základná škola s materskou školou Jána Smreka Melčice-Lieskové 1
- Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša Šaľa 2
- Základná škola s materskou školou Kamenná Poruba 2
- Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda Iža 1
- Základná škola s materskou školou Košeca Košeca 2
- Základná škola s materskou školou Križovany nad Dudváhom 1
- Základná škola s materskou školou Kuchyňa 6
- Základná škola s materskou školou Liptovský Hrádok 1
- Základná škola s materskou školou Ľubochňa 2
- Základná škola s materskou školou Lúka 1
- Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika Bratislava-Staré Mesto 1
- Základná škola s materskou školou Martin 2
- Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella Štiavnické Bane 1
- Základná škola s materskou školou Milana Hodžu Bratislava-Staré Mesto 5
- Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika Budimír 2
- Základná škola s materskou školou Moravany nad Váhom 1
- Základná škola s materskou školou Nitra 2
- Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku Varín 1
- Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Dubnica nad Váhom 2
- Základná škola s materskou školou Rabčice 1
- Základná škola s materskou školou Ružindol 2
- Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda Mostová 2
- Základná škola s materskou školou Smolinské 1
- Základná škola s materskou školou Suchá nad Parnou 2
- Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta Trenčín 1
- Základná škola s materskou školou Sverepec 1
- Základná škola s materskou školou Šarišské Bohdanovce 1
- Základná škola s materskou školou Špačince 2
- Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa Banská Bystrica 1
- Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku Liptovská Teplička 3
- Základná škola s materskou školou Tekovská Breznica 1
- Základná škola s materskou školou Trnava 4
- Základná škola s materskou školou Trnava 3
- Základná škola s materskou školou Trstice 5
- Základná škola s materskou školou Turie 1
- Základná škola s materskou školou Valaská Belá 1
- Základná škola s materskou školou Veľké Leváre 3
- Základná škola s materskou školou Veľké Lovce 1
- Základná škola s materskou školou Voderady 1
- Základná škola s materskou školou Vráble 1
- Základná škola s materskou školou Zavar Zavar 1
- Základná škola s materskou školou Zeleneč 2
- Základná škola s materskou školou, Ulica Jána Bottu 27, Trnava Trnava 1
- Základná škola s MŠ Bratislava-Záhorská Bystrica 1
- Základná škola s MŠ Hôrky 1
- Základná škola s MŠ Slovenský Grob 7
- Základná škola s MŠ Vysoká pri Morave 5
- Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola Moldava nad Bodvou 2
- Základná škola Sama Cambela Slovenská Ľupča 1
- Základná škola Selce 3
- Základná škola Semerovo 1
- Základná škola Seňa 2
- Základná škola Senec 46
- Základná škola Skalica 2
- Základná škola Slovenské Pravno 1
- Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 1
- Základná škola Stará Ľubovňa 3
- Základná škola Stará Turá 1
- Základná škola sv. Dominika Sávia Machulince 1
- Základná škola Šenkvice 2
- Základná škola Šumiac 1
- Základná škola Tekovské Lužany 1
- Základná škola Tomášov 2
- Základná škola Toporec 1
- Základná škola Trebišov 1
- Základná škola Trenčianska Teplá 1
- Základná škola Trenčín 1
- Základná škola Trnava 2
- Základná škola Trnava 3
- Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou Chynorany 2
- Základná škola Veľký Biel 2
- Základná škola Vilka Šuleka Hlohovec 1
- Základná škola Volkovce 2
- Základná škola Východná 2
- Základná škola Vysoké Tatry 1
- Základná škola Záhorská Ves 2
- Základná škola Zlaté Klasy 33
- Základná škola Zlaté Moravce 2
- Základná škola Zlaté Moravce 1
- Základná škola Žarnovica 1
- Základná škola Žlkovce 1
- Základná škola, ako organizačná zložka Spojenej školy sv. Vincenta de Paul Bratislava-Ružinov 1
- Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo Hamuliakovo 1
- Základná umelecká škola Antona Cígera Kežmarok 5
- Základná umelecká škola Cífer 1
- Základná umelecká škola Dunajská Lužná 1
- Základná umelecká škola Heľpa 4
- Základná umelecká škola Ilava 1
- Základná umelecká škola Jaslovské Bohunice 2
- Základná umelecká škola Mojmírovce 1
- Základná umelecká škola Piešťany 2
- Základná umelecká škola Senec 2
- Základná umelecká škola Tisovec 1
- Základná umelecká škola Voderady 2
- Základná umelecká škola Vranov nad Topľou 2
Ž
- Životný štart 1