Vodič + montážnik bazénov

Zykon s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacmzdový bonus, dochádzkový bonus, príspevok na stravné v mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme spoľahlivého a zodpovedných pracovníka do spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou bazénov, ktorým na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

​Náplň práce:
​* Vodič prepravy bazénov
​* Montážnik, zodpovedný za montáž bazénových rozvodov a zapojenia šachty s bazénovými rozvodmi
​* Pomocné práce pre montáži bazénov

​Nehľadáme len vodiča!!! Ale vodiča + montážnika, ktorý zároveň bude na mieste vykládky aj zapájať bazénové rozvody, filtráciu a podobne

​Pracuje sa v 1-zmenu. Pozícia je fyzicky náročnejšia a preto je vhodnejšia pre mužov. Vyžaduje sa vodičský preukaz sk. BE. Bez skupiny E sa nehláste!​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, E

​zodpovednosť
​precíznosť
​manuálna zručnosť​

Firma na výrobu, montáž bazénov a predaj bazénovej techniky v Nových Zámkoch

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktor Beňo
Tel.: +421907706514
E-mail: poslať životopis
ID: 4802502  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac