Údržbár

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a zručného kolegu, ktorý rád pracuje v kolektíve a práca v nepretržitej prevádzke 24/7 mu vyhovuje ( na oddelení sa pracuje v 12 hodinových zmenách, 2 ranné 12 tky, 2 nočné 12 tky a 4 dni voľna). Tvojou úlohou bude ak si elektrikár:
- odstraňovanie elektrických/mechanických porúch na zariadeniach/strojoch.
- nastavenie parametrov stroja pre daný výrobok podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu.
- bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
- preventívna údržba

Ak si mechanik:

- oprava strojno - technologických zariadení

- nastavenie strojno - technologických zariadení
- preventívna a korektívna údržba
- vedenie denníkov a dokumentácie
- obsluha a údržba strojovní a zariadení pomocných prevádzok

- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu

- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
- mesačné prémie vo výške 10%
- ročný bonus
- všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce ( aj nad rámec ZP)
- produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma
- produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny
- závodné stravovanie
- pravidelné školenia a obnova preukazov
- pravidelné lekárske prehliadky
- garancia mzdy načas
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Daj nám o sebe vedieť. Nástup je možný ihneď.
Je to jednoduché a rýchle, pošli nám svoje CV a obratom sa s Tebou spojíme .
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, mechanik, strojný zámočník

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- vyhláška č. 22 je podmienkou v prípade elektrikára
- znalosť programovania PLC Siemens Simatic výhodou,
- práca v nepretržitej prevádzke,
- zodpovedný prístup k práci,
​- základy zvárania metódou TIG – nie je podmienkou
​- znalosti z oblasti chladiarenských zariadení, plynových zariadení a chladiacich zariadení - výhodou
​- kuričský preukaz tr.4 – plynné palivo, preukaz obsluhy plynových zariadení Af,h,i / Bf,h,i, obsluha TNS - výhodou​

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Zaušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4622408  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac