Majster/ majsterka výroby

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
1 210 - 1 800 EUR/mesiacMesačná mzda od 1210€ (vrátane základnej zložky mzdy*a prémii) k hrubej mzde 1210€ nie sú ešte prirátané príplatky za plánované zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pracovnej pozície Majstra výroby je zabezpečiť plynulý chod strojov a strojných zariadení a organizovanie práce operátorov so zameraním na dosiahnutie kvalitatívnych a nákladových cieľov výroby pri rešpektovaní bezpečnostných noriem v trojzmennej prevádzke.
Majster výroby zodpovedá za:
• riadenie a organizovanie plynulého chodu výrobného procesu — liniek a strojov
• efektívnosť preberania zmien
• priamu účasť na zlepšovacom procese v zmysle zvyšovania kvality, produktivity a znižovaní nákladov
• vedenie, motivovanie, rozvíjanie a hodnotenie zamestnancov
• kontrolovanie a dodržiavanie technologických postupov,, základných zásad pracovnej disciplíny a pracovného poriadku"
• dodržiavanie predpisov bezpečnosti práce
• zaškoľovanie nových zamestnancov
• riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení a zodpovedá za ich odstránenie
• kontrolovanie evidovanie správnej dochádzky v informačnom systéme

- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
- mesačné prémie vo výške 10%
- vianočný bonus
- všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce ( aj nad rámec ZP)
- produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma
- produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny
- závodné stravovanie
- pravidelné školenia a obnova preukazov
- pravidelné lekárske prehliadky
- garancia mzdy načas
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

* z toho základná zložka mesačnej mzdy podľa §62 ods. 2 Zákona č. 5/2004 Z. z. o
službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov: od 1100 €

kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- relevantné skúsenosti na pozícii majster - v potravinárskej výrobe výhodou
- samostatnosť a rozhodnosť
- logické a analytické myslenie
- schopnosť viesť a motivovať svoj tím
- zodpovednosť
-organizačné schopnosti, schopnosť riešiť konflikty

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4452605  Dátum zverejnenia: 25.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 210 EUR/mesiac