Pomocník vo výrobe ( koncovkár)

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiac( základná hodinová sadzba 4,5970€ plus príplatky a bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných a zručných kolegov, ktorí radi pracujú v kolektíve a práca na 3 zmeny ( ranná 06.00-14.00, poobedná 14.00-22.00, nočná 22.00-06.00) im vyhovuje. Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok v potravinárskej firme. Tvojou úlohou bude podieľať sa na výrobe kvalitného produktu, zabezpečiť plynulý chod baliacej časti plniacej linky a to pri dodržaní všetkých stanovených predpisov a nariadení.
-príprava obalov a príslušných paliet na výrobu
-zodpovedá za správnosť kartónov finálnych výrobkov
-zodpovedá za obsluhu paletizačného zariadenia
-zodpovedá za správny odber vzoriek hotových výrobkov

- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
- mesačné prémie vo výške 10%
- vianočný bonus
- všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce ( aj nad rámec ZP)
- produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma
- produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny
- závodné stravovanie
- autobusová doprava zdarma ( zo stanice do závodu a späť)
- pravidelné školenia a obnova preukazov
- pravidelné lekárske prehliadky
- garancia mzdy načas
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, budeme kontaktovať elektronicky uchádzačov o pracovné miesto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a chuť pracovať, nemusíš ovládať túto prácu, zaučíme ťa.

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Zaušková
E-mail: poslať životopis
ID: 4388188  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac