Operátor príjmu a pasterizácie

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedných a zručných kolegov/ kolegyne, ktorí radi pracujú v kolektíve a práca v dvojzmennej prevádzke pri nerovnomernom rozvrhnutí pracovného času im vyhovuje ( na oddelení sa prevažne pracuje na rannú ( 6.00-14.00) a poobednú ( 14.00-22.00) 7,5 hod zmenu, nočné zmeny sú max 1x za mesiac podľa potreby, pracuje sa aj cez víkendy v súlade so ZP).
Tvojou úlohou bude zabezpečiť plnenie úloh pri pasterizácii mlieka a smotany.
- odoberanie a analýza vzoriek mlieka a smotany
- spúšťanie a napúšťanie mlieka a smotany do cisterien
- kontrola filtrov
- obsluhuje technické zariadenie pasterizačnej stanice
- sleduje kvalitu a dobu skladovania suroviny
- odoberá vzorky oplachovej vody
- podľa zadaných programov čistí tanky a okruhy z CIP stanice

- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
- odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
- mesačné prémie vo výške 10%
- vianočný bonus
- všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce ( aj nad rámec ZP)
- produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma
- produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny
- závodné stravovanie
- pravidelné školenia a obnova preukazov
- pravidelné lekárske prehliadky
- garancia mzdy načas
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve

Ďakujeme za vaše reakcie na voľnú pracovnú pozíciu. Prosíme záujemcov o dôkladné prečítanie inzerátu, nakoľko sa na oddelení nepracuje len od pondelka do piatka a robia sa aj poobedné zmeny, aj prípadné nadčasy podľa potreby prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii operátor v potravinárskej výrobe je výhodou, nie je ale podmienkou
- schopnosť samostatnej práce,
- aktívny prístup k práci,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- pozornosť,
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav- na pracovisku je prekročenie expozície hluku v kategórii 3

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4349697  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac