Skladník/skladníčka na oddelení MTZ

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie tímu spolupracovníkov úseku materiálno technického zabezpečenia prijmeme pracovníka, ktorého jednou z hlavných pracovných úloh bude zabezpečenie plynulého zásobovania výrobnej časti ako aj ostatných úsekov spoločnosti .
• práca s VZV
• zakladanie ucelených paliet do regálov
• práca so scanerom
• nakládka a vykládka kamiónov

-Práca v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
-Moderné pracovné prostriedky pre komfortný výkon práce,
-Systém benefitov-finančné odmeny, akcie pre kolegov, produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma a iné

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá, ďakujeme vopred za akceptovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

• Platný VZV preukaz je veľkou výhodou, nie však podmienkou
• Znalosť práce na PC je nutnosťou
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Ochota pracovať na dvojzmennej prevádzke ( 7.30 hod, Po-Pia, víkendy voľné)

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4119598  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac