Technológ / metrológ v potravinárskej výrobe

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovuje komplexné technologické postupy a zaisťuje technologickú prípravu potravinárskej výroby
- v spolupráci s oddelením R&D zavádza nové výrobky, navrhuje úpravy receptúr na dosiahnutie optimálnych hodnôt a minimalizovanie strát
- overuje nové postupy, organizuje stanovovanie nových technologických procesov, spolupracuje na realizácii technologických zmien, v prípade inovácie technológie školí obsluhujúci personál
- zodpovedá za metrológiu všetkých meradiel vo výrobnom závode
- zabezpečuje kalibráciu a overenie meradiel
- komunikuje so slovenskou legálnou metrológiou
- vedie dokumentáciu, značenie a evidenciu meradiel

-moderné pracovné pomôcky na komfortný výkon práce
-príjemné pracovné prostredie
-flexibilný pracovný čas
-čerpanie soc. fondu, športový deň....konzumácia výrobkov spoločnosti počas práce zdarma,

kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá, ďakujeme za akceptovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

-relevantná prax v potravinárskej spoločnosti na pozícii technológ výroby alebo skúsenosti v oblasti metrológie
- platný Certifikát o spôsobilosti v oblasti metrológie upravujúcich činnosť zástupcu podnikateľa registrovaného na balenie
alebo dovoz označeného spotrebiteľského balenia výhodou
-riadiace a organizačné schopnosti
-zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
-stotožnenie s firemnou víziou, poslaním spoločnosti

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3983987  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac