Manažér výroby

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.10.2020
2 100 EUR/mesiacVaša pracovná skúsenosť a kvalifikácia bude zvážená pri finálnom jednaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie personálu výrobného úseku ( operátori výroby a procesu, majstri, špecialista sanitácie a hygieny)stanovenie a kontrola úloh s prihliadnutím na ich efektivitu a pridanú hodnotu pre spoločnosť
-účinné riadenie výrobného procesu, plánovanie a realizácie výrobných objednávok s cieľom expedovať výrobky v stanovenom termíne a v požadovanej kvalite
-monitorovanie výrobných KPI´s pre výrobu so zabezpečením motivačných cieľov
-motivovanie a rozvoj všetkých pracovníkov výrobného úseku prostredníctvom plánu školení s pravidelným hodnotením jednotlivých pracovníkov a vedenie denných aj týždenných porád
-analyzovanie efektívnosti práce a uplatnenie metód na jej sústavné zvyšovanie
-zabezpečovanie všetkých štandardov kvality podľa IFS Foods , participovanie na interných/ externých auditov ( Halal, Kosher..)

-práca v úspešnej , rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
-motivujúce ohodnotenie v závislosti od tvojho pracovného výkonu
-moderné pracovné prostriedky pre komfortný výkon práce
- otvorenosť a flexibilita vo vzťahu k inováciám v odvetví i v práci zamestnancov
- pružný pracovný čas
- u nás nájdeš nespočetné množstvo príležitostí. Využi ich ...

Vopred ďakujeme uchádzačom za zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa potravinárskeho alebo chemického smeru
-veľmi dobré komunikačné schopnosti a skúsenosť v jednaní s ľuďmi, dodávateľmi a ostatnými externými partnermi podľa požiadavky
- minimálne 3 roky praxe v potravinárskej spoločnosti alebo na podobnej pozícii
-schopnosť komunikovať v anglickom jazyku- slovom aj písmom
-dobré organizačné schopnosti s dôrazom na dôsledné plnenie pokynov
-znalosť noriem IFS Foods
-znalosť práce s PC MS Office na užívateľskej úrovni

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3944829  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac