Údržbár- elektrikár

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.6.2020, 15.6.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacbudú od komunikované na vstupnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odstraňovanie elektrických/mechanických porúch na zariadeniach/strojoch.
- Nastavenie parametrov stroja pre daný výrobok podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu.
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
- Preventívna údržba.
- Práca v 12-hodinových zmenách.

- benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy,
- sociálny program,
- stabilné pracovné miesto v spoločnosti s dlhodobou tradíciou,
- príležitosť pre ďalší odborný a profesijný rast,
- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu. Ostatné zaslané životopisy budú zlikvidované v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- vyhláška č. 22 je podmienkou,
- znalosť programovania PLC Siemens Simatic výhodou,
- práca v nepretržitej prevádzke,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť,
- chuť pracovať a byť súčasťou tímu.

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3916780  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac