Senior manager Horeca pre Slovensko

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
aprí, máj 2020
1 600 EUR/mesiac- plat bude upravený v závislosti od skúsenosti kandidáta - zaujímavý motivačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie a starostlivosť o zákazníkov v segmente Horeca
- komunikácia obchodných podmienok spolupráce so zákazníkmi
- vytváranie vzťahov s kľúčovými obchodnými partnermi
- realizácia a vyhodnocovanie pravidelných akcii u zákazníkov
- zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného plánu predaja vo zverenom regióne
- v rámci pravidelných porád navrhovať kroky a opatrenia nevyhnutné pre expanziu spoločnosti v priamej spolupráci s ostatnými pracovníkmi spoločnosti

- práca v etablovanej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie v závislosti od tvojho pracovného výkonu
- moderné pracovné prostriedky pre komfortný výkon práce
- pomôžeme ti neustále rásť a vzdelávať sa
- systém benefitov -motivujúce finančné odmeny, akcie pre kolegov, možnosť neobmedzenej degustácie našich výrobkov na pracovisku... a iné

na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí splňujú požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- relevantné, preukázateľné skúsenosti v segmente HORECA
- lojalita voči firme, produktu
- ochota, schopnosť a zvyk pracovať v maximálnom nasadení, flexibilita
- nadšenie pre produkt
- tímová spolupráca založená na partnerskom prístupe a vzájomnom rešpekte, motivácia spolupracovníkov zainteresovaním na spoločnom úspechu
- snaha a potreba rozširovať vlastné skúsenosti a vedomosti štúdiom, hľadanie nových možností

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3870790  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac