Operátor výroby - Sušiareň

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
od 880 EUR brutto a viac (základná mzda plus príplatok za sviatok, za noc, za sobotu, za nedeľu, za sťažené podmienky pri práci) v závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha technologického úseku sušiareň,
- kontrolné a zabezpečovacie činnosti na úseku sušiareň,
- práca s PC,
- zodpovednosť za pomocný personál,
- práca na zmeny (12-hodinové zmeny),
- fyzicky náročná práca viac vhodná pre mužov.

- práca v etablovanej spoločnosti,
- príležitosť pre ďalší odborný a profesijný rast,
- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu,
- dôchodkové pripoistenie,
- životné poistenie,
- produkty spoločnosti na dennú konzumáciu zdarma,
- produkty spoločnosti na spotrebu pre svoju rodinu za veľmi výhodné ceny,
- teambuildingové aktivity,
- príjemné pracovné prostredie.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu. Ostatné zaslané životopisy budú zlikvidované v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a technické zručnosti,
- schopnosť pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke,
- schopnosť samostatnej práce,
- aktívny prístup k práci,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- pozornosť,
- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť.

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2655704  Dátum zverejnenia: 23.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 880 EUR brutto a viac (základná mzda plus príplatok za sviatok, za noc, za sobotu, za nedeľu, za sťažené podmienky pri práci) v závislosti od skúseností a praxe