Operátor/-ka výroby

ZVL AUTO spol. s r.o.

Miesto práce
Košická 26, Prešov-Solivar
Termín nástupu
asap
750 - 1 000 EUR/mesiac750 EUR + osobné úkolové ohodnotenie, ktoré sa mení v závislosti od dosahovaného plnenia normy výkonu + príplatky vo výške 0,31 EUR/hod. + odmeny za splnenie výrobného plánu + mesačný dochádzkový bonus 45 EUR + príspevok na cestovné + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je:
- obsluha kovoobrábacích strojov a liniek podľa predpísaných technologických parametrov práce,
- kontrola súčastí ložísk meraním,

- montáž ložísk.

Spoločnosť ponúka perspektívu dlhodobého zamestnania, možnosť sebarealizácie a odborného rastu aj na iné pracovné pozície.
Aktuálne hľadáme nových kolegov do dvojzmennej prevádzky, ranná zmena od 6.00 do 14.00 a poobedná zmena od 14.00 do 22.00 resp. na montáži jedna zmena od 07.00 - 15.30.
Pracovná zmluva na 1 rok, po roku možnosť predĺženia na neurčitý čas.
Autobusová zastávka v blízkosti firmy.
Zabezpečené teplé jedlo za deň za doplatok 1,20 EUR.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, obrábač kovov resp. akékoľvek technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť,
- dôslednosť pri plnení pracovných povinností.

Spoločnosť ZVL AUTO spol. s r.o. je uznávaným výrobcom kuželíkových ložísk a je držiteľom certifikátu IATF 16949 a ISO 9001.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4808293  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac